Výrobce: SOLIS
Kód produktu: 83709748 Zkopírováno
Kód dodavatele: S6-EH3P12K02-NV-YD-L Zkopírováno
Typ měniče: hybridní
Počet fází: 3
Jmenovitý výkon AC: 12000 VA
Maximální napětí DC: 1000 V
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 50 870,90 Kč
Cena bez DPH: 42 042,07 Kč
Cena za ks bez DPH: 42 042,07 Kč
3-fázový hybridní měnič, 12 kW, max. DC výkon 24 kW, vstup 1000 V DC, výstup 400 V AC, max. účinnost dle EU norem 97 %, 660 x 430 x 305 mm, hmotnost 42 kg, krytí IP66, provozní teplota –40 až +60 °C, záruka výrobcem 10 let
Solis S6-EH3P12 K02-NV-YD-L je třífázový hybridní střídač vhodný pro velké rezidenční fotovoltaické systémy pro ukládání energie do baterií s nízkým napětím (48 V). Výrobky jsou kompatibilní s fotovoltaickými panely s vysokým výkonem a jsou vhodné pro lithiové a olověné baterie různých značek. Kromě toho má výrobek řadu funkcí, včetněkompatibilních generátorů, přepínání úrovněUPS, propojení FV systému se sítí, podpory třífázového nesymetrického zátížení, půlvlnného zatížení atd. Pomáhá domácnostem snadno dosáhnout nulové potřeby energie vytvářející uhlíkovou stopu.
Klíčové vlastnosti:
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Typ měniče | hybridní |
| Počet fází | 3 |
| Jmenovitý výkon AC | 12000 VA |
| Maximální napětí DC | 1000 V |
| Maximánlí výkon FV pole | 24 kWp |
| Rozsah napětí MPPT | 200 - 850 V |
| Startovací napětí DC | 160 V |
| Počet MPPT trackerů | 2 |
| Počet vstupů na MPPT | 2/1 |
| Maximální proud v bodě MPPT | 20 A |
| Maximální zkratový proud MPPT | 30 A |
| Rozsah napětí baterie | 40 - 60 V |
| Maximální vybíjecí/nabíjecí výkon | 250 A |
| Výška | 660 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Hloubka | 305 mm |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Typ měniče | hybridní |
| Počet fází | 3 |
| Jmenovitý výkon AC | 12000 VA |
| Maximální napětí DC | 1000 V |
| Maximánlí výkon FV pole | 24 kWp |
| Rozsah napětí MPPT | 200 - 850 V |
| Startovací napětí DC | 160 V |
| Počet MPPT trackerů | 2 |
| Počet vstupů na MPPT | 2/1 |
| Maximální proud v bodě MPPT | 20 A |
| Maximální zkratový proud MPPT | 30 A |
| Rozsah napětí baterie | 40 - 60 V |
| Maximální vybíjecí/nabíjecí výkon | 250 A |
| Výška | 660 mm |
| Šířka | 430 mm |
| Hloubka | 305 mm |