Výrobce: HAGER
Kód produktu: 83714093 Zkopírováno
Kód dodavatele: WL2530 Zkopírováno
EAN: 8694407002808 Zkopírováno
Hloubka přístroje: 27.5 mm
Výška přístroje: 71 mm
Šířka přístroje: 71 mm
Rozměry: Čtvercové 45 mm / čtvercové 45 mm
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 116,22 Kč
Cena bez DPH: 96,05 Kč
Cena za ks bez DPH: 96,05 Kč
WL2530 je prvek určený pro řadu lumina v bílé barvě (RAL 9016) s lesklou povrchovou úpravou. Je vyroben z termoplastu a jeho rozměry jsou 71 × 71 × 27,5 mm (v × š × h). Výrobek je bez halogenů a je v souladu s požadavky REACH a RoHS.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Hloubka přístroje | 27.5 mm |
| Výška přístroje | 71 mm |
| Šířka přístroje | 71 mm |
| Rozměry | Čtvercové 45 mm / čtvercové 45 mm |
| RAL (podobné) | 9016 |
| Uzamykatelné | Ne |
| Se sklopným víkem | Ne |
| S textovým polem | Ne |
| Barva | Bílá |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Hloubka přístroje | 27.5 mm |
| Výška přístroje | 71 mm |
| Šířka přístroje | 71 mm |
| Rozměry | Čtvercové 45 mm / čtvercové 45 mm |
| RAL (podobné) | 9016 |
| Uzamykatelné | Ne |
| Se sklopným víkem | Ne |
| S textovým polem | Ne |
| Barva | Bílá |