Výrobce: HAGER
Kód produktu: 83718681 Zkopírováno
Kód dodavatele: WXD050C Zkopírováno
EAN: 3250610004128 Zkopírováno
RAL (podobné): 9004
Hloubka: 20 mm
Výška: 45 mm
Šířka: 45 mm
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 331,66 Kč
Cena bez DPH: 274,10 Kč
Cena za ks bez DPH: 274,10 Kč
Kryt čidla pohybu HAGER BERKER Lumina 45 × 45 mm, černá matná
Kryt čidla pohybu Lumina je určen pro zapuštěnou montáž a má rozměry 45 × 45 mm. Je vyroben z polykarbonátu s lakovaným matným povrchem v černé barvě RAL 9004. Kryt má stupeň krytí IP20 a mechanickou odolnost IK05.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| RAL (podobné) | 9004 |
| Hloubka | 20 mm |
| Výška | 45 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Pevnost v rázu | IK05 |
| Druh upevnění | Zaklapnutí |
| Typ povrchu | Matný |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Povrchová ochrana | Lakované |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Černá |
| S montážní mřížkou | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha | Ne |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Se sklopným víkem | Ne |
| Transparentní | Ne |
| Bezhalogenové | Ano |
| Montáž pod omítku | Ano |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| RAL (podobné) | 9004 |
| Hloubka | 20 mm |
| Výška | 45 mm |
| Šířka | 45 mm |
| Pevnost v rázu | IK05 |
| Druh upevnění | Zaklapnutí |
| Typ povrchu | Matný |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Povrchová ochrana | Lakované |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Černá |
| S montážní mřížkou | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha | Ne |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Se sklopným víkem | Ne |
| Transparentní | Ne |
| Bezhalogenové | Ano |
| Montáž pod omítku | Ano |