Výrobce: LEDVANCE
Kód produktu: 83706362 Zkopírováno
Kód dodavatele: 4099854295195 Zkopírováno
EAN: 4099854295195 Zkopírováno
Počet fází: 1
Druh připojení: Ostatní
Barva: Bílá
S orientačním osvětlením: Ne
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 11 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 11 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 317,09 Kč
Cena bez DPH: 262,05 Kč
Cena za ks bez DPH: 262,05 Kč
Ledvance Smart WiFi MAT Plug EU WH LEDV 9WA 40
Chytrá zásuvka Ledvance Smart WiFi MAT Plug EU WH rozšiřuje možnosti ovládání domácích spotřebičů a světelných zdrojů pomocí nejnovějšího standardu Matter. Umožňuje bezdrátové řízení přes aplikaci nebo hlasové asistenty, jako jsou Amazon Alexa, Google Assistant, Apple HomeKit či Samsung SmartThings. Zásuvka podporuje monitorování spotřeby energie a plánování zapnutí či vypnutí připojených zařízení. Díky kompaktnímu designu neblokuje sousední zásuvky a snadno se začlení do jakéhokoli interiéru. Vylepšené šifrovací a ověřovací protokoly zajišťují bezpečný a stabilní provoz chytré domácnosti.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Počet fází | 1 |
| Druh připojení | Ostatní |
| Barva | Bílá |
| S orientačním osvětlením | Ne |
| Způsob montáže | Ostatní |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bezhalogenové | Ano |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Typ povrchu | Matný |
| S vypínačem | Ne |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Jmenovité napětí | 230 V |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP20 |
| Šířka přístroje | 48 mm |
| Výška přístroje | 82.4 mm |
| Hloubka přístroje | 48 mm |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ano |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ano |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ano |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Provedení | Europlug, samice (CEE 7/16, typ C) |
| Zásuvky fázově oddělené | Ne |
| Průměr zařízení | 48 mm |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Počet fází | 1 |
| Druh připojení | Ostatní |
| Barva | Bílá |
| S orientačním osvětlením | Ne |
| Způsob montáže | Ostatní |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bezhalogenové | Ano |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Typ povrchu | Matný |
| S vypínačem | Ne |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Jmenovité napětí | 230 V |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP20 |
| Šířka přístroje | 48 mm |
| Výška přístroje | 82.4 mm |
| Hloubka přístroje | 48 mm |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ano |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ano |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ano |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Provedení | Europlug, samice (CEE 7/16, typ C) |
| Zásuvky fázově oddělené | Ne |
| Průměr zařízení | 48 mm |