Výrobce: HAGER
Kód produktu: 83454189 Zkopírováno
Kód dodavatele: WL0143 Zkopírováno
EAN: 8694407002761 Zkopírováno
Se světelným zdrojem: Ne
Druh ovládání: Kolébka
Počet ovládacích kolébek: 2
Textové pole/popisovací plocha: Ne
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 185,75 Kč
Cena bez DPH: 153,51 Kč
Cena za ks bez DPH: 153,51 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Se světelným zdrojem | Ne |
| Druh ovládání | Kolébka |
| Počet ovládacích kolébek | 2 |
| Textové pole/popisovací plocha | Ne |
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
| Výška přístroje | 71 mm |
| Povrchová ochrana | Lakované |
| Typ povrchu | Matný |
| Hloubka přístroje | 42 mm |
| Kontakt zpětného hlášení | Ne |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice | 35 mm |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Bezhalogenové | Ano |
| Materiál | Ostatní |
| Kvalita materiálu | Ostatní |
| S osvětlením | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Montáž | Základní prvek |
| Počet pólů | 1 |
| Transparentní | Ne |
| Provedení | Sériové tlačítko |
| Druh připojení | Zástrčková svorka |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Barva | Černá |
| Druh upevnění | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Šířka přístroje | 71 mm |
| Se signalizační žárovkou | Ne |
| Potisk | Bez |
| RAL (podobné) | 9004 |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP20 |
| Bezkontaktní typ | Ne |
| Počet otočných kontaktů | 0 |
| Počet spínacích kontaktů | 2 |
| Počet přepínacích kontaktů | 0 |
| Počet rozpínacích kontaktů | 2 |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Se světelným zdrojem | Ne |
| Druh ovládání | Kolébka |
| Počet ovládacích kolébek | 2 |
| Textové pole/popisovací plocha | Ne |
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
| Výška přístroje | 71 mm |
| Povrchová ochrana | Lakované |
| Typ povrchu | Matný |
| Hloubka přístroje | 42 mm |
| Kontakt zpětného hlášení | Ne |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice | 35 mm |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Bezhalogenové | Ano |
| Materiál | Ostatní |
| Kvalita materiálu | Ostatní |
| S osvětlením | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Montáž | Základní prvek |
| Počet pólů | 1 |
| Transparentní | Ne |
| Provedení | Sériové tlačítko |
| Druh připojení | Zástrčková svorka |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Barva | Černá |
| Druh upevnění | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Šířka přístroje | 71 mm |
| Se signalizační žárovkou | Ne |
| Potisk | Bez |
| RAL (podobné) | 9004 |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP20 |
| Bezkontaktní typ | Ne |
| Počet otočných kontaktů | 0 |
| Počet spínacích kontaktů | 2 |
| Počet přepínacích kontaktů | 0 |
| Počet rozpínacích kontaktů | 2 |