Výrobce: HAGER
Kód produktu: 82884433 Zkopírováno
Kód dodavatele: WL1420 Zkopírováno
EAN: 8694407004307 Zkopírováno
Jmenovitý svodový proud: 0 mA
Kmitočet: 50 - 60 Hz
Jmenovité napětí: 250 V
Jmenovitý proud: 16 A
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 99,93 Kč
Cena bez DPH: 82,59 Kč
Cena za ks bez DPH: 82,59 Kč
Zásuvka Hager Lumina WL1420 se zemnícím kolíkem, bezšroubovým připojením a povrchem bílá lesk.
Zásuvka Hager Lumina WL1420 je určena pro zapuštěnou montáž. Má jmenovité napětí 250 V, jmenovitý proud 16 A a frekvenci 50 - 60 Hz. Provedení je v bílé barvě s lesklým povrchem a se zemnícím kolíkem. Typ připojení je quickconnect. Rozměry jsou 71 x 71 mm, hloubka vestavěné krabice pro zapuštěnou montáž je 35 mm. Stupeň krytí je IP21 a mechanická odolnost IK02.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý svodový proud | 0 mA |
| Kmitočet | 50 - 60 Hz |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| RAL (podobné) | 9016 |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice | 35 mm |
| Hloubka přístroje | 32 mm |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové) | 2 |
| Šířka přístroje | 71 mm |
| Výška přístroje | 71 mm |
| Průměr zařízení | 0 mm |
| Počet průchodů smyčkou | 0 |
| Maximální jmenovitý proud napájecího zdroje USB | 0 |
| Počet modulů (modul.systém) | 0 |
| Počet aktivních kontaktů (čtverec) | 0 |
| Počet USB-A portů | 0 |
| Počet portů USB-C | 0 |
| Počet aktivních kontaktů (ploché) | 0 |
| Počet spínacích zásuvek | 0 |
| Počet fází | 1 |
| Počet zásuvek | 1 |
| Druh připojení | Zástrčková svorka |
| Barva obsluhy spínače | Bílá |
| Ochranný kontakt | Kulatý |
| Druh upevnění | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Montáž | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Typ povrchu | Lesklý |
| Zvláštní zdroj napájení | Žádné |
| Provedení | Ochranný kontaktní kolík |
| Potisk/značení | Žádné |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP20 |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Pevnost v rázu | IK07 |
| Izolovaná montáž | Ano |
| Materiál | Ostatní |
| Barva | Bílá |
| Bezhalogenové | Ano |
| Uzamykatelné | Ne |
| Se sklopným víkem | Ne |
| Se signalizační žárovkou | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha | Ne |
| Ochrana proudovým chráničem | Ne |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku | Ne |
| S vypínačem | Ne |
| Vyhazovací mechanismus | Ne |
| Natočená centrální vložka | Ne |
| Přepěťová ochrana | Ne |
| S přístrojovou pojistkou | Ne |
| Společně spínaný neutrální vodič | Ne |
| Transparentní | Ne |
| S funkcí prosmyčkování | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| S funkčním osvětlením | Ne |
| S orientačním osvětlením | Ne |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| V souladu s britskými stavebními předpisy, část M | Ne |
| S opakovačem signálu Wi-Fi | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| Metalická barva | Ne |
| S vestavěným reproduktorem bluetooth | Ne |
| Zásuvky fázově oddělené | Ne |
| Pro těžké podmínky podle VDE | Ne |
| Směr montáže | Horizontální a vertikální |
| Třída hořlavosti izolačního materiálu dle UL 94 | Ostatní |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý svodový proud | 0 mA |
| Kmitočet | 50 - 60 Hz |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| RAL (podobné) | 9016 |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice | 35 mm |
| Hloubka přístroje | 32 mm |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové) | 2 |
| Šířka přístroje | 71 mm |
| Výška přístroje | 71 mm |
| Průměr zařízení | 0 mm |
| Počet průchodů smyčkou | 0 |
| Maximální jmenovitý proud napájecího zdroje USB | 0 |
| Počet modulů (modul.systém) | 0 |
| Počet aktivních kontaktů (čtverec) | 0 |
| Počet USB-A portů | 0 |
| Počet portů USB-C | 0 |
| Počet aktivních kontaktů (ploché) | 0 |
| Počet spínacích zásuvek | 0 |
| Počet fází | 1 |
| Počet zásuvek | 1 |
| Druh připojení | Zástrčková svorka |
| Barva obsluhy spínače | Bílá |
| Ochranný kontakt | Kulatý |
| Druh upevnění | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Montáž | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Typ povrchu | Lesklý |
| Zvláštní zdroj napájení | Žádné |
| Provedení | Ochranný kontaktní kolík |
| Potisk/značení | Žádné |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP20 |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Pevnost v rázu | IK07 |
| Izolovaná montáž | Ano |
| Materiál | Ostatní |
| Barva | Bílá |
| Bezhalogenové | Ano |
| Uzamykatelné | Ne |
| Se sklopným víkem | Ne |
| Se signalizační žárovkou | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha | Ne |
| Ochrana proudovým chráničem | Ne |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku | Ne |
| S vypínačem | Ne |
| Vyhazovací mechanismus | Ne |
| Natočená centrální vložka | Ne |
| Přepěťová ochrana | Ne |
| S přístrojovou pojistkou | Ne |
| Společně spínaný neutrální vodič | Ne |
| Transparentní | Ne |
| S funkcí prosmyčkování | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| S funkčním osvětlením | Ne |
| S orientačním osvětlením | Ne |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| V souladu s britskými stavebními předpisy, část M | Ne |
| S opakovačem signálu Wi-Fi | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| Metalická barva | Ne |
| S vestavěným reproduktorem bluetooth | Ne |
| Zásuvky fázově oddělené | Ne |
| Pro těžké podmínky podle VDE | Ne |
| Směr montáže | Horizontální a vertikální |
| Třída hořlavosti izolačního materiálu dle UL 94 | Ostatní |