Výrobce: HAGER
Kód produktu: 82884436 Zkopírováno
Kód dodavatele: WL1442 Zkopírováno
EAN: 8694407004352 Zkopírováno
Jmenovitý svodový proud: 0 mA
Kmitočet: 50 - 60 Hz
Jmenovité napětí: 250 V
Jmenovitý proud: 16 A
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 24 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 24 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 128,18 Kč
Cena bez DPH: 105,93 Kč
Cena za ks bez DPH: 105,93 Kč
Zásuvka Hager Lumina WL1442 se zemnícím kolíkem a clonkami, bezšroubová, stříbrná mat.
Zásuvka Hager Lumina WL1442 je provedena se zemnícím kolíkem a clonkami. Je bezšroubová, v provedení stříbrná mat, s barvou RAL 9006 a matnou povrchovou úpravou. Jmenovité napětí je 250 V, jmenovitý proud 16 A a frekvence 50 - 60 Hz. Provozní teplota je -10 až 35 °C. Materiál je kov.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý svodový proud | 0 mA |
| Kmitočet | 50 - 60 Hz |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice | 35 mm |
| Hloubka přístroje | 32 mm |
| Šířka přístroje | 71 mm |
| Výška přístroje | 71 mm |
| RAL (podobné) | 7001 |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové) | 2 |
| Druh upevnění | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Provedení | Ochranný kontaktní kolík |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet fází | 1 |
| Typ povrchu | Matný |
| Průměr zařízení | 0 mm |
| Počet průchodů smyčkou | 0 |
| Maximální jmenovitý proud napájecího zdroje USB | 0 |
| Počet modulů (modul.systém) | 0 |
| Počet aktivních kontaktů (čtverec) | 0 |
| Počet USB-A portů | 0 |
| Počet portů USB-C | 0 |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Počet aktivních kontaktů (ploché) | 0 |
| Počet spínacích zásuvek | 0 |
| Povrchová ochrana | Lakované |
| Materiál | Ostatní |
| Ochranný kontakt | Kulatý |
| Montáž | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Druh připojení | Zástrčková svorka |
| Barva | Stříbrná |
| Bezhalogenové | Ano |
| Zvláštní zdroj napájení | Žádné |
| Potisk/značení | Žádné |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP20 |
| Pevnost v rázu | IK07 |
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku | Ano |
| Izolovaná montáž | Ano |
| Uzamykatelné | Ne |
| Se sklopným víkem | Ne |
| Se signalizační žárovkou | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha | Ne |
| Ochrana proudovým chráničem | Ne |
| S vypínačem | Ne |
| Vyhazovací mechanismus | Ne |
| Natočená centrální vložka | Ne |
| Přepěťová ochrana | Ne |
| S přístrojovou pojistkou | Ne |
| Společně spínaný neutrální vodič | Ne |
| Transparentní | Ne |
| S funkcí prosmyčkování | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| S funkčním osvětlením | Ne |
| S orientačním osvětlením | Ne |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| V souladu s britskými stavebními předpisy, část M | Ne |
| S opakovačem signálu Wi-Fi | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| Metalická barva | Ne |
| S vestavěným reproduktorem bluetooth | Ne |
| Zásuvky fázově oddělené | Ne |
| Pro těžké podmínky podle VDE | Ne |
| Barva obsluhy spínače | Stříbrná |
| Směr montáže | Horizontální a vertikální |
| Třída hořlavosti izolačního materiálu dle UL 94 | Ostatní |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovitý svodový proud | 0 mA |
| Kmitočet | 50 - 60 Hz |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice | 35 mm |
| Hloubka přístroje | 32 mm |
| Šířka přístroje | 71 mm |
| Výška přístroje | 71 mm |
| RAL (podobné) | 7001 |
| Počet aktivních kontaktů (kruhové) | 2 |
| Druh upevnění | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Provedení | Ochranný kontaktní kolík |
| Počet zásuvek | 1 |
| Počet fází | 1 |
| Typ povrchu | Matný |
| Průměr zařízení | 0 mm |
| Počet průchodů smyčkou | 0 |
| Maximální jmenovitý proud napájecího zdroje USB | 0 |
| Počet modulů (modul.systém) | 0 |
| Počet aktivních kontaktů (čtverec) | 0 |
| Počet USB-A portů | 0 |
| Počet portů USB-C | 0 |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Počet aktivních kontaktů (ploché) | 0 |
| Počet spínacích zásuvek | 0 |
| Povrchová ochrana | Lakované |
| Materiál | Ostatní |
| Ochranný kontakt | Kulatý |
| Montáž | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Druh připojení | Zástrčková svorka |
| Barva | Stříbrná |
| Bezhalogenové | Ano |
| Zvláštní zdroj napájení | Žádné |
| Potisk/značení | Žádné |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP20 |
| Pevnost v rázu | IK07 |
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
| Se zvýšenou ochranou proti dotyku | Ano |
| Izolovaná montáž | Ano |
| Uzamykatelné | Ne |
| Se sklopným víkem | Ne |
| Se signalizační žárovkou | Ne |
| Textové pole/popisovací plocha | Ne |
| Ochrana proudovým chráničem | Ne |
| S vypínačem | Ne |
| Vyhazovací mechanismus | Ne |
| Natočená centrální vložka | Ne |
| Přepěťová ochrana | Ne |
| S přístrojovou pojistkou | Ne |
| Společně spínaný neutrální vodič | Ne |
| Transparentní | Ne |
| S funkcí prosmyčkování | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| S funkčním osvětlením | Ne |
| S orientačním osvětlením | Ne |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| V souladu s britskými stavebními předpisy, část M | Ne |
| S opakovačem signálu Wi-Fi | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| Metalická barva | Ne |
| S vestavěným reproduktorem bluetooth | Ne |
| Zásuvky fázově oddělené | Ne |
| Pro těžké podmínky podle VDE | Ne |
| Barva obsluhy spínače | Stříbrná |
| Směr montáže | Horizontální a vertikální |
| Třída hořlavosti izolačního materiálu dle UL 94 | Ostatní |