Výrobce: OSRAM
Kód produktu: 83719753 Zkopírováno
Kód dodavatele: 4099854532191 Zkopírováno
EAN: 4099854532191 Zkopírováno
Barva skříně: Bílá
Se světelným zdrojem: Ano
Světelný zdroj: LED nevyměnitelná
Barva světla: Bílá
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 6 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 6 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 180,56 Kč
Cena bez DPH: 149,22 Kč
Cena za ks bez DPH: 149,22 Kč
Orientační svítidlo LEDVANCE Lunetta Hall White do zásuvky s teplým bílým světlem, integrovaným senzorem den/noc a individuálně nastavitelným směrováním světla.
LEDVANCE Lunetta Hall White je orientační noční svítidlo do zásuvky určené pouze pro použití v interiéru. Poskytuje světelný tok 3 lm, teplé bílé světlo o teplotě chromatičnosti 3000 K a pracuje s jmenovitým výkonem 0,20 W. Svítidlo má integrovaný senzor den/noc, díky kterému se automaticky zapíná a vypíná v závislosti na množství denního světla. Směrování světla je individuálně nastavitelné a připojení je řešeno přímo do AC napájení 220 až 240 V pomocí EU zástrčky typu C. Výrobek je v bílé barvě, je vyroben z polykarbonátu (PC), má krytí IP20 a integrovaný nevyměnitelný světelný zdroj.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Barva skříně | Bílá |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Barva světla | Bílá |
| S dosvitem | Ne |
| Otočné | Ne |
| Se světelným senzorem | Ano |
| S pohybovým čidlem | Ne |
| Se zásuvkou | Ano |
| USB přípojka | Ne |
| S dálkovým ovládáním | Ne |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Výkon žárovky | 0.2 - 0.2 W |
| Druh napětí | AC |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Barva skříně | Bílá |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Barva světla | Bílá |
| S dosvitem | Ne |
| Otočné | Ne |
| Se světelným senzorem | Ano |
| S pohybovým čidlem | Ne |
| Se zásuvkou | Ano |
| USB přípojka | Ne |
| S dálkovým ovládáním | Ne |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Výkon žárovky | 0.2 - 0.2 W |
| Druh napětí | AC |