Výrobce: EMOS
Kód produktu: 83718155 Zkopírováno
Kód dodavatele: ZD1452 Zkopírováno
EAN: 8592920108703 Zkopírováno
Vhodné pro stropní upevnění: Ano
Vhodné pro vestavbu: Ano
Vhodné pro povrchovou montáž: Ne
Světelný zdroj: LED nevyměnitelná
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 292,13 Kč
Cena bez DPH: 241,43 Kč
Cena za ks bez DPH: 241,43 Kč
LED vestavné svítidlo EMOS RUBIC ZD1452, 24 W, 2400 lm, 4000 K, IP20, bílá.
EMOS ZD1452 je stropní vestavné svítidlo kulatého tvaru s integrovaným LED zdrojem o příkonu 24 W a světelném toku 2400 lm. Teplota chromatičnosti je 4000 K (neutrální bílá), index podání barev Ra > 80 a vyzařovací úhel 120°. Napájení 220–240 V / 50–60 Hz, krytí IP20, účiník > 0,7, světelná účinnost 100 lm/W a životnost 25 000 hodin. Rozměry průměr 220 × 26 mm, montážní otvor 190–210 mm, materiál těla i difuzoru plast (PC), barva bílá.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Vhodné pro stropní upevnění | Ano |
| Vhodné pro vestavbu | Ano |
| Vhodné pro povrchovou montáž | Ne |
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| Materiál obalu | Plast |
| Barva skříně | Bílá |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Jmenovitý proud (rozsah) | 209 - 209 mA |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Výkon | 24 W |
| Světelná účinnost svítidla | 100 lm/W |
| Efektivní světelný tok | 2400 lm |
| Teplota barvy | 4000 - 4000 K |
| Index podání barev (CRI) | 80-89 (třída 1B) |
| Výška/hloubka | 26 mm |
| Vnější průměr | 220 mm |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Vhodné pro stropní upevnění | Ano |
| Vhodné pro vestavbu | Ano |
| Vhodné pro povrchovou montáž | Ne |
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| Materiál obalu | Plast |
| Barva skříně | Bílá |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Jmenovitý proud (rozsah) | 209 - 209 mA |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Výkon | 24 W |
| Světelná účinnost svítidla | 100 lm/W |
| Efektivní světelný tok | 2400 lm |
| Teplota barvy | 4000 - 4000 K |
| Index podání barev (CRI) | 80-89 (třída 1B) |
| Výška/hloubka | 26 mm |
| Vnější průměr | 220 mm |