Výrobce: LEDVANCE
Kód produktu: 83718691 Zkopírováno
Kód dodavatele: 4099854434662 Zkopírováno
EAN: 4099854434662 Zkopírováno
Jmenovité napětí: 220 - 240 V
Jmenovitý proud (rozsah): 90 - 90 mA
Účiník: 0.9
Výkon žárovky: 18.3 - 18.3 W
Ihned k vyzvednutí na 2 pobočkách
Ihned k odeslání 85 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 85 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | Ihned k vyzvednutí 74 ks |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 148,45 Kč
Cena bez DPH: 122,69 Kč
Cena za ks bez DPH: 122,69 Kč
LED trubice LEDVANCE LED TUBE T8 EM VALUE 1500 mm 18.3W 830 pro provoz s elektromagnetickým předřadníkem (CCG) nebo na AC síti.
LED TUBE T8 EM VALUE 1500 mm 18.3W 830 je LED trubice pro elektromagnetické předřadníky (CCG) a AC síť. Jmenovitý příkon je 18.3 W a jmenovité napětí 220…240 V při frekvenci 50/60 Hz. Světelný tok činí 2000 lm, teplota chromatičnosti 3000 K a index podání barev Ra 80, označení barvy světla 830. Patice je G13. Vyzařovací úhel je 190°. Celková délka je 1514.00 mm, délka bez kolíků 1500.00 mm a průměr 26.70 mm. Životnost L70/B50 při 25 °C je 50000 h. Provozní teplota okolí je -20…+45 °C.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Jmenovitý proud (rozsah) | 90 - 90 mA |
| Účiník | 0.9 |
| Výkon žárovky | 18.3 - 18.3 W |
| Druh napětí | AC |
| Vhodné pro elektronické předřadníky | Ne |
| Vhodné pro magnetický předřadník | Ano |
| Světelný tok | 2000 - 2000 lm |
| Jmenovitý světelný tok podle IEC 62612 | 2000 |
| Světelná účinnost žárovky | 109 lm/W |
| Index podání barev (CRI) | 80-89 (třída 1B) |
| Tvar žárovky | Trubice, na obou stranách s paticí |
| Provedení Filament | Ne |
| Materiál žárovky | Sklo |
| Provedení sklo/kryt | Matná |
| Barva světla dle EN 12464-1 | Teplá <3300 K |
| Patice | G13 |
| Barva | Bílá |
| Teplota barvy | 3000 - 3000 K |
| Barva skříně | Bílá |
| Úhel paprsku | 190 - 190 ° |
| Konzistence barev (McAdamova elipsa) | SDCM6 |
| Stmívatelné | Ne |
| Fázové stmívání (sestupná hrana) | Ne |
| Fázové stmívání (náběžná hrana) | Ne |
| Stmívání Touch and Dim | Ne |
| Stmívání Zigbee | Ne |
| Stmívání Bluetooth | Ne |
| Stmívání Wi-Fi | Ne |
| Průměr | 26.7 mm |
| Délka | 1514 mm |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Třída energetické účinnosti podle nařízení EU 2019/2015 | F |
| Označení světelného zdroje | T8 |
| Min. počet spínacích cyklů | 200000 |
| Spotřeba energie za 1000hod | 19 kWh |
| Průměrná jmenovitá životnost | 50000 h |
| Možnost dálkového ovládání | Ne |
| S pohybovým čidlem | Ne |
| S dálkovým ovládáním | Ne |
| Se soumrakovým spínačem | Ne |
| Fotobiologická bezpečnost dle EN 62471 | RG0 |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Jmenovitý proud (rozsah) | 90 - 90 mA |
| Účiník | 0.9 |
| Výkon žárovky | 18.3 - 18.3 W |
| Druh napětí | AC |
| Vhodné pro elektronické předřadníky | Ne |
| Vhodné pro magnetický předřadník | Ano |
| Světelný tok | 2000 - 2000 lm |
| Jmenovitý světelný tok podle IEC 62612 | 2000 |
| Světelná účinnost žárovky | 109 lm/W |
| Index podání barev (CRI) | 80-89 (třída 1B) |
| Tvar žárovky | Trubice, na obou stranách s paticí |
| Provedení Filament | Ne |
| Materiál žárovky | Sklo |
| Provedení sklo/kryt | Matná |
| Barva světla dle EN 12464-1 | Teplá <3300 K |
| Patice | G13 |
| Barva | Bílá |
| Teplota barvy | 3000 - 3000 K |
| Barva skříně | Bílá |
| Úhel paprsku | 190 - 190 ° |
| Konzistence barev (McAdamova elipsa) | SDCM6 |
| Stmívatelné | Ne |
| Fázové stmívání (sestupná hrana) | Ne |
| Fázové stmívání (náběžná hrana) | Ne |
| Stmívání Touch and Dim | Ne |
| Stmívání Zigbee | Ne |
| Stmívání Bluetooth | Ne |
| Stmívání Wi-Fi | Ne |
| Průměr | 26.7 mm |
| Délka | 1514 mm |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Třída energetické účinnosti podle nařízení EU 2019/2015 | F |
| Označení světelného zdroje | T8 |
| Min. počet spínacích cyklů | 200000 |
| Spotřeba energie za 1000hod | 19 kWh |
| Průměrná jmenovitá životnost | 50000 h |
| Možnost dálkového ovládání | Ne |
| S pohybovým čidlem | Ne |
| S dálkovým ovládáním | Ne |
| Se soumrakovým spínačem | Ne |
| Fotobiologická bezpečnost dle EN 62471 | RG0 |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |