Výrobce: LEGRAND
Kód produktu: 83483174 Zkopírováno
Kód dodavatele: 069506L Zkopírováno
EAN: 3414972110914 Zkopírováno
Druh zapojení: Ostatní
Druh ovládání: Kolébka/tlačítko
Montáž: Základní prvek s centrální krycí deskou
Tlačítkový spínač: Ano
K vyzvednutí na pobočkách na dotaz
Na dotaz
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na dotaz |
| Brno - Řečkovice | Na dotaz |
| Blansko | Na dotaz |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na dotaz |
| Čáslav | Na dotaz |
| Česká Třebová | Na dotaz |
| Hradec Králové | Na dotaz |
| Hustopeče | Na dotaz |
| Chotěboř | Na dotaz |
| Jevíčko | Na dotaz |
| Kladno | Na dotaz |
| Kroměříž | Na dotaz |
| Liberec | Na dotaz |
| Pardubice | Na dotaz |
| Praha 13 - Stodůlky | Na dotaz |
| Praha 4 - Spořilov | Na dotaz |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na dotaz |
| Prostějov | Na dotaz |
| Rychnov nad Kněžnou | Na dotaz |
| Sokolov | Na dotaz |
| Svitavy | Na dotaz |
| Šenov u Nového Jičína | Na dotaz |
| Tišnov | Na dotaz |
| Trutnov | Na dotaz |
| Třebíč | Na dotaz |
| Uherské Hradiště | Na dotaz |
| Velké Meziříčí | Na dotaz |
| Vysoké Mýto | Na dotaz |
| Zábřeh | Na dotaz |
| Zastávka u Brna | Na dotaz |
| Zlín | Na dotaz |
| Žďár nad Sázavou | Na dotaz |
Nyní s DPH: 427,74 Kč
Cena bez DPH: 353,50 Kč
Cena za ks bez DPH: 353,50 Kč
Legrand Plexo New 069506L multifunkční spínač/tlačítko 5v1, šedá, IP55, pouze přístroj
Multifunkční spínač/tlačítko Legrand Plexo New 069506L je určen pro univerzální ovládání různých elektrických obvodů. Nabízí 5 funkcí v jednom přístroji a díky krytí IP55 je chráněn proti prachu a vlhkosti, což zajišťuje jeho spolehlivost i v náročnějších podmínkách. Rázová pevnost IK08 poskytuje odolnost proti mechanickému poškození. Bezšroubové svorky umožňují snadné a rychlé připojení vodičů o průřezu 1,5–2,5 mm². Přístroj je vyroben z bezhalogenového termoplastu s matným povrchem a je určen pro použití s kompatibilními kryty a rámečky Plexo New.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh zapojení | Ostatní |
| Druh ovládání | Kolébka/tlačítko |
| Montáž | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Tlačítkový spínač | Ano |
| Počet ovládacích kolébek | 2 |
| Způsob montáže | Ostatní |
| Druh upevnění | Šroubovací upevnění |
| S montážní deskou | Ne |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bezhalogenové | Ano |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Typ povrchu | Matný |
| Barva | Šedá |
| RAL (podobné) | 7046 |
| Barva obsluhy spínače | Šedá |
| Pole pro štítek | Ne |
| Osvětlení | Ne |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP55 |
| Pevnost v rázu | IK08 |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Spínací proud pro zářivky | 10 AX |
| Kontakt zpětného hlášení | Ne |
| Druh připojení | Zástrčková svorka |
| Spínač topení | Ne |
| Spínač pračky | Ne |
| Šířka přístroje | 70 mm |
| Výška přístroje | 70 mm |
| Hloubka přístroje | 49 mm |
| Montážní hloubka | 29 mm |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh zapojení | Ostatní |
| Druh ovládání | Kolébka/tlačítko |
| Montáž | Základní prvek s centrální krycí deskou |
| Tlačítkový spínač | Ano |
| Počet ovládacích kolébek | 2 |
| Způsob montáže | Ostatní |
| Druh upevnění | Šroubovací upevnění |
| S montážní deskou | Ne |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Bezhalogenové | Ano |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Typ povrchu | Matný |
| Barva | Šedá |
| RAL (podobné) | 7046 |
| Barva obsluhy spínače | Šedá |
| Pole pro štítek | Ne |
| Osvětlení | Ne |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP55 |
| Pevnost v rázu | IK08 |
| Jmenovité napětí | 250 V |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Spínací proud pro zářivky | 10 AX |
| Kontakt zpětného hlášení | Ne |
| Druh připojení | Zástrčková svorka |
| Spínač topení | Ne |
| Spínač pračky | Ne |
| Šířka přístroje | 70 mm |
| Výška přístroje | 70 mm |
| Hloubka přístroje | 49 mm |
| Montážní hloubka | 29 mm |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |