Výrobce: LEDVANCE
Kód produktu: 82878955 Zkopírováno
Kód dodavatele: 4058075555303 Zkopírováno
EAN: 4058075555303 Zkopírováno
Sterilizátor kojeneckých lahví: Ne
Sterilizátor dudlíků: Ne
Jmenovitý výkon: 4.5 W
Napětí: 5 - 5 V
Nedostupné na pobočkách
Vyprodáno
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Vyprodáno |
| Brno - Řečkovice | Vyprodáno |
| Blansko | Vyprodáno |
| Bystřice nad Pernštejnem | Vyprodáno |
| Čáslav | Vyprodáno |
| Česká Třebová | Vyprodáno |
| Hradec Králové | Vyprodáno |
| Hustopeče | Vyprodáno |
| Chotěboř | Vyprodáno |
| Jevíčko | Vyprodáno |
| Kladno | Vyprodáno |
| Kroměříž | Vyprodáno |
| Liberec | Vyprodáno |
| Pardubice | Vyprodáno |
| Praha 13 - Stodůlky | Vyprodáno |
| Praha 4 - Spořilov | Vyprodáno |
| Praha 9 - Horní Počernice | Vyprodáno |
| Prostějov | Vyprodáno |
| Rychnov nad Kněžnou | Vyprodáno |
| Sokolov | Vyprodáno |
| Svitavy | Vyprodáno |
| Šenov u Nového Jičína | Vyprodáno |
| Tišnov | Vyprodáno |
| Trutnov | Vyprodáno |
| Třebíč | Vyprodáno |
| Uherské Hradiště | Vyprodáno |
| Velké Meziříčí | Vyprodáno |
| Vysoké Mýto | Vyprodáno |
| Zábřeh | Vyprodáno |
| Zastávka u Brna | Vyprodáno |
| Zlín | Vyprodáno |
| Žďár nad Sázavou | Vyprodáno |
Původně 1 975,42 Kč
Nyní s DPH: 1 090,21 Kč
Cena bez DPH: 901,00 Kč
Cena za ks bez DPH: 901,00 Kč
LEDVANCE ČISTIČKA VZDUCHU USB LED UVC 4,5W S HEPA FILTREM BÍLÁ
Technické údaje:
Vlastnosti
1. HEPA filtr H13 zabraňuje průchodu aerosolových částic
2. Dezinfekce HEPA filtru pomocí technologie VIOLEDS LED
3. Další dezinfekce vzduchu v čističce vzduchu pomocí technologie VIOLEDS LED
Výhody produktu
Druh použití
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Sterilizátor kojeneckých lahví | Ne |
| Sterilizátor dudlíků | Ne |
| Jmenovitý výkon | 4.5 W |
| Napětí | 5 - 5 V |
| Základní barva | Bílá |
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 164 mm |
| Transparentní | Ne |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Sterilizátor kojeneckých lahví | Ne |
| Sterilizátor dudlíků | Ne |
| Jmenovitý výkon | 4.5 W |
| Napětí | 5 - 5 V |
| Základní barva | Bílá |
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 164 mm |
| Transparentní | Ne |