Výrobce: SCAME
Kód produktu: 34991712 Zkopírováno
Kód dodavatele: 805.5450.0 Zkopírováno
EAN: 8001636143705 Zkopírováno
Druh závitu: Metrický
Jmenovitý průměr závitu metrický/PG: 50
Stoupání závitu: 1.5 mm
Délka závitu: 19 mm
Ihned k vyzvednutí na 5 pobočkách
Na dotaz
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na dotaz |
| Brno - Řečkovice | Na dotaz |
| Blansko | Na dotaz |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na dotaz |
| Čáslav | Na dotaz |
| Česká Třebová | Na dotaz |
| Hradec Králové | Na dotaz |
| Hustopeče | Na dotaz |
| Chotěboř | Na dotaz |
| Jevíčko | Na dotaz |
| Kladno | Na dotaz |
| Kroměříž | Na dotaz |
| Liberec | Na dotaz |
| Pardubice | Na dotaz |
| Praha 13 - Stodůlky | Doprodej 21 ks, více na dotaz |
| Praha 4 - Spořilov | Na dotaz |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na dotaz |
| Prostějov | Na dotaz |
| Rychnov nad Kněžnou | Doprodej 1 ks, více na dotaz |
| Sokolov | Doprodej 16 ks, více na dotaz |
| Svitavy | Na dotaz |
| Šenov u Nového Jičína | Na dotaz |
| Tišnov | Doprodej 1 ks, více na dotaz |
| Trutnov | Na dotaz |
| Třebíč | Na dotaz |
| Uherské Hradiště | Na dotaz |
| Velké Meziříčí | Na dotaz |
| Vysoké Mýto | Na dotaz |
| Zábřeh | Na dotaz |
| Zastávka u Brna | Na dotaz |
| Zlín | Doprodej 1 ks, více na dotaz |
| Žďár nad Sázavou | Na dotaz |
Nyní s DPH: 81,61 Kč
Cena bez DPH: 67,45 Kč
Cena za ks bez DPH: 67,45 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | Metrický |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 50 |
| Stoupání závitu | 1.5 mm |
| Délka závitu | 19 mm |
| Rozměr šestihranu (od rohu k rohu) | 60 mm |
| Pro průměr kabelu | 30 - 38 mm |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polyamid |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Bezhalogenové | Ne |
| Krytí (IP) | IP66 |
| Odolné proti nárazům | Ano |
| Barva | Světle šedá |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ne |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Odlehčení tahu | Ano |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Teplota použití | -5 - 60 °C |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | Metrický |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 50 |
| Stoupání závitu | 1.5 mm |
| Délka závitu | 19 mm |
| Rozměr šestihranu (od rohu k rohu) | 60 mm |
| Pro průměr kabelu | 30 - 38 mm |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polyamid |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Bezhalogenové | Ne |
| Krytí (IP) | IP66 |
| Odolné proti nárazům | Ano |
| Barva | Světle šedá |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ne |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Odlehčení tahu | Ano |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Teplota použití | -5 - 60 °C |