Výrobce: SCHNEIDER ELECTRIC
Kód produktu: 83722356 Zkopírováno
Kód dodavatele: GV2ME01AP Zkopírováno
EAN: 3606489607593 Zkopírováno
Šířka: 44.5 mm
Hloubka: 78.2 mm
Jmenovité provozní napětí: 230 - 690 V
S integrovanou podpěťovou spouští: Ne
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 1 110,31 Kč
Cena bez DPH: 917,61 Kč
Cena za ks bez DPH: 917,61 Kč
Motorový spouštěč Schneider Electric TeSys Deca GV2ME01AP 3P 0,1–0,16 A
Schneider Electric TeSys Deca GV2ME01AP je motorový spouštěč určený pro motorovou ochranu. Provedení 3P s tepelně-magnetickou spouští pro proudový rozsah 0,1–0,16 A. Zařízení je určeno pro síť AC s frekvencí 50/60 Hz podle IEC 60947-2. Připojení je provedeno pomocí šroubových svorek, montážní poloha je vodorovná nebo svislá.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Šířka | 44.5 mm |
| Hloubka | 78.2 mm |
| Jmenovité provozní napětí | 230 - 690 V |
| S integrovanou podpěťovou spouští | Ne |
| Počet pólů | 3 |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Výška | 89 mm |
| Nastavitelný rozsah nezpožděné zkratové spouště | 1.5 - 1.5 A |
| Typ konstrukce přístroje | Kompletní přístroj ve skříni |
| Druh el. připojení hlavního proudového obvodu | Šroubová svorka |
| S integrovaným pomocným spínačem | Ne |
| Jmenovitý trvalý proud Iu | 0.16 A |
| Typ ovládacího prvku | Tlačítko |
| Rozsah nastavení spouště na přetížení | 0.1 - 0.16 A |
| S tepelnou ochranou | Ano |
| Ztrátový výkon | 2.5 W |
| Spouštěcí technika | Termomagnetické |
| Citlivé na výpadek fáze | Ano |
| Jmenovitá vypínací schopnost Icu při 400 V, AC | 100 kA |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Šířka | 44.5 mm |
| Hloubka | 78.2 mm |
| Jmenovité provozní napětí | 230 - 690 V |
| S integrovanou podpěťovou spouští | Ne |
| Počet pólů | 3 |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Výška | 89 mm |
| Nastavitelný rozsah nezpožděné zkratové spouště | 1.5 - 1.5 A |
| Typ konstrukce přístroje | Kompletní přístroj ve skříni |
| Druh el. připojení hlavního proudového obvodu | Šroubová svorka |
| S integrovaným pomocným spínačem | Ne |
| Jmenovitý trvalý proud Iu | 0.16 A |
| Typ ovládacího prvku | Tlačítko |
| Rozsah nastavení spouště na přetížení | 0.1 - 0.16 A |
| S tepelnou ochranou | Ano |
| Ztrátový výkon | 2.5 W |
| Spouštěcí technika | Termomagnetické |
| Citlivé na výpadek fáze | Ano |
| Jmenovitá vypínací schopnost Icu při 400 V, AC | 100 kA |