Výrobce: SCHNEIDER ELECTRIC
Kód produktu: 83722357 Zkopírováno
Kód dodavatele: GV2ME02AP Zkopírováno
EAN: 3606489607609 Zkopírováno
Šířka: 45 mm
Hloubka: 78.2 mm
Jmenovité provozní napětí: 230 - 690 V
S integrovanou podpěťovou spouští: Ne
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 2 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 2 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 1 110,31 Kč
Cena bez DPH: 917,61 Kč
Cena za ks bez DPH: 917,61 Kč
Motorový spouštěč Schneider Electric TeSys Deca GV2ME02AP 3P 0,16–0,25 A
Schneider Electric TeSys Deca GV2ME02AP je motorový spouštěč určený pro motorovou ochranu. Provedení 3P s tepelně-magnetickou spouští a nastavitelným rozsahem nadproudové ochrany 0,16…0,25 A podle IEC 60947-2. Zařízení je určeno pro síť AC s frekvencí 50/60 Hz a kategorií užití AC-3 a AC-3e podle IEC 60947-4-1. Připojení je provedeno pomocí šroubových svorek, montáž je možná nacvaknutím na 35 mm symetrickou DIN lištu nebo šroubově na panel s adaptační deskou.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Šířka | 45 mm |
| Hloubka | 78.2 mm |
| Jmenovité provozní napětí | 230 - 690 V |
| S integrovanou podpěťovou spouští | Ne |
| Počet pólů | 3 |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Výška | 89 mm |
| Nastavitelný rozsah nezpožděné zkratové spouště | 2.4 - 2.4 A |
| Typ konstrukce přístroje | Kompletní přístroj ve skříni |
| Druh el. připojení hlavního proudového obvodu | Šroubová svorka |
| S integrovaným pomocným spínačem | Ne |
| Jmenovitý trvalý proud Iu | 0.25 A |
| Typ ovládacího prvku | Tlačítko |
| Rozsah nastavení spouště na přetížení | 0.16 - 0.25 A |
| S tepelnou ochranou | Ano |
| Ztrátový výkon | 2.5 W |
| Spouštěcí technika | Termomagnetické |
| Citlivé na výpadek fáze | Ano |
| Jmenovitá vypínací schopnost Icu při 400 V, AC | 100 kA |
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V | 0.06 kW |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Šířka | 45 mm |
| Hloubka | 78.2 mm |
| Jmenovité provozní napětí | 230 - 690 V |
| S integrovanou podpěťovou spouští | Ne |
| Počet pólů | 3 |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Výška | 89 mm |
| Nastavitelný rozsah nezpožděné zkratové spouště | 2.4 - 2.4 A |
| Typ konstrukce přístroje | Kompletní přístroj ve skříni |
| Druh el. připojení hlavního proudového obvodu | Šroubová svorka |
| S integrovaným pomocným spínačem | Ne |
| Jmenovitý trvalý proud Iu | 0.25 A |
| Typ ovládacího prvku | Tlačítko |
| Rozsah nastavení spouště na přetížení | 0.16 - 0.25 A |
| S tepelnou ochranou | Ano |
| Ztrátový výkon | 2.5 W |
| Spouštěcí technika | Termomagnetické |
| Citlivé na výpadek fáze | Ano |
| Jmenovitá vypínací schopnost Icu při 400 V, AC | 100 kA |
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V | 0.06 kW |