Výrobce: SCHNEIDER ELECTRIC
Kód produktu: 83481454 Zkopírováno
Kód dodavatele: GV2ME06AP Zkopírováno
EAN: 3606489607647 Zkopírováno
Druh el. připojení hlavního proudového obvodu: Šroubová svorka
Nastavitelný rozsah nezpožděné zkratové spouště: 22.5 - 22.5 A
Typ konstrukce přístroje: Kompletní přístroj ve skříni
S integrovanou podpěťovou spouští: Ne
Ihned k vyzvednutí na 2 pobočkách
Ihned k odeslání 9 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 9 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | Ihned k vyzvednutí 2 ks |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 1 200,63 Kč
Cena bez DPH: 992,26 Kč
Cena za ks bez DPH: 992,26 Kč
Schneider Electric GV2ME06AP
Motor circuit breaker, TeSys Deca, 3P, 1 to 1.6A, thermal magnetic, screw clamp terminals
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh el. připojení hlavního proudového obvodu | Šroubová svorka |
| Nastavitelný rozsah nezpožděné zkratové spouště | 22.5 - 22.5 A |
| Typ konstrukce přístroje | Kompletní přístroj ve skříni |
| S integrovanou podpěťovou spouští | Ne |
| Počet pólů | 3 |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Výška | 89 mm |
| Hloubka | 78.2 mm |
| Jmenovité provozní napětí | 230 - 690 V |
| Šířka | 45 mm |
| Spouštěcí technika | Termomagnetické |
| Ztrátový výkon | 2.5 W |
| Jmenovitá vypínací schopnost Icu při 400 V, AC | 100 kA |
| Citlivé na výpadek fáze | Ano |
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V | 0.55 kW |
| S integrovaným pomocným spínačem | Ne |
| Typ ovládacího prvku | Tlačítko |
| Jmenovitý trvalý proud Iu | 1.6 A |
| Rozsah nastavení spouště na přetížení | 1 - 1.6 A |
| S tepelnou ochranou | Ano |
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 230 V | 0.25 kW |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh el. připojení hlavního proudového obvodu | Šroubová svorka |
| Nastavitelný rozsah nezpožděné zkratové spouště | 22.5 - 22.5 A |
| Typ konstrukce přístroje | Kompletní přístroj ve skříni |
| S integrovanou podpěťovou spouští | Ne |
| Počet pólů | 3 |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Výška | 89 mm |
| Hloubka | 78.2 mm |
| Jmenovité provozní napětí | 230 - 690 V |
| Šířka | 45 mm |
| Spouštěcí technika | Termomagnetické |
| Ztrátový výkon | 2.5 W |
| Jmenovitá vypínací schopnost Icu při 400 V, AC | 100 kA |
| Citlivé na výpadek fáze | Ano |
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 400 V | 0.55 kW |
| S integrovaným pomocným spínačem | Ne |
| Typ ovládacího prvku | Tlačítko |
| Jmenovitý trvalý proud Iu | 1.6 A |
| Rozsah nastavení spouště na přetížení | 1 - 1.6 A |
| S tepelnou ochranou | Ano |
| Jmenovitý provozní výkon při AC-3, 230 V | 0.25 kW |