Výrobce: SIEMENS
Kód produktu: 81586556 Zkopírováno
Kód dodavatele: 6ED1055-1MM00-0BA2 Zkopírováno
EAN: 4034106029531 Zkopírováno
Počet analogových vstupů: 0
Počet analogových výstupů: 2
Analogové výstupy konfigurovatelné: Ano
Výstup, proud: Ano
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 2 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 2 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 4 060,63 Kč
Cena bez DPH: 3 355,89 Kč
Cena za ks bez DPH: 3 355,89 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Počet analogových vstupů | 0 |
| Počet analogových výstupů | 2 |
| Analogové výstupy konfigurovatelné | Ano |
| Výstup, proud | Ano |
| Výstup, napětí | Ano |
| Výstupní signál konfigurovatelný | Ano |
| Rozlišení analogových výstupů | 10 Bit |
| Typ el. připojení | Šroubové připojení |
| Vhodné pro bezpečnostní funkce | Ne |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ia) | Ne |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ib) | Ne |
| Kategorie ochrany proti výbuchu pro plyn | Bez |
| Kategorie ochrany proti výbuchu pro prach | Bez |
| Šířka | 35.5 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 58 mm |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Počet analogových vstupů | 0 |
| Počet analogových výstupů | 2 |
| Analogové výstupy konfigurovatelné | Ano |
| Výstup, proud | Ano |
| Výstup, napětí | Ano |
| Výstupní signál konfigurovatelný | Ano |
| Rozlišení analogových výstupů | 10 Bit |
| Typ el. připojení | Šroubové připojení |
| Vhodné pro bezpečnostní funkce | Ne |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ia) | Ne |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ib) | Ne |
| Kategorie ochrany proti výbuchu pro plyn | Bez |
| Kategorie ochrany proti výbuchu pro prach | Bez |
| Šířka | 35.5 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 58 mm |