SIEMENS 6ES7223-0BD30-0XB0 MODUL PRO SIMATIC S7-1200 SB 1223 2DI/2DO 24VDC
Digitální vstupy a výstupy SB 1223 - příslušenství pro CPU řady SIMATIC S7-1200. Zobrazit více
Výrobce: SIEMENS
Kód produktu: 81594381 Zkopírováno
Kód dodavatele: 6ES7223-0BD30-0XB0 Zkopírováno
EAN: 6940408100466 Zkopírováno
Napájecí napětí DC: 20.4 - 28.8 V
Typ napájecího napětí: DC
Počet digitálních vstupů: 2
Počet digitálních výstupů: 2
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 4 ks
ks
Digitální vstupy a výstupy SB 1223 - příslušenství pro CPU řady SIMATIC S7-1200.
Název parametru Hodnota
Typ napájecího napětí DC
Digitální vstupy konfigurovatelné Ano
Vstupní proud u signálu 1 500 mA
Přípustné napětí na vstupu 0 - 30 V
Typ vstupního napětí DC
Typ digitálního výstupu Tranzistor
Výstupní proud 0.5 A
Přípustné napětí na výstupu 20.4 - 28.8 V
Druh výstupního napětí DC
Ochrana proti zkratu, výstupy k dispozici Ne
Schopnost redundance Ano
Typ el. připojení Ostatní
Doba zpoždění při změně signálu 0.2 - 12.8 ms
Vhodné pro bezpečnostní funkce Ne
Příslušný provozní prostředek (Ex ia) Ne
Příslušný provozní prostředek (Ex ib) Ne
Kategorie ochrany proti výbuchu pro plyn ATEX ochrana proti výbuchu plynu, kat. 3G
Kategorie ochrany proti výbuchu pro prach Bez
Šířka 38 mm
Výška 62 mm
Hloubka 21 mm
Název parametru Hodnota
Typ vstupního napětí DC
Výstupní proud 0.5 A
Druh výstupního napětí DC
Schopnost redundance Ano
Typ el. připojení Ostatní
Šířka 38 mm
Výška 62 mm
Hloubka 21 mm