Výrobce: SIEMENS
Kód produktu: 81491822 Zkopírováno
Kód dodavatele: 6ES7234-4HE32-0XB0 Zkopírováno
EAN: 6940408102071 Zkopírováno
Počet analogových vstupů: 4
Počet analogových výstupů: 2
Analogové vstupy konfigurovatelné: Ano
Analogové výstupy konfigurovatelné: Ano
K vyzvednutí na pobočkách obvykle do 12 dnů
Na objednání obvykle do 12 dnů
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Brno - Řečkovice | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Blansko | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Čáslav | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Česká Třebová | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Hradec Králové | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Hustopeče | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Chotěboř | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Jevíčko | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Kladno | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Kroměříž | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Liberec | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Pardubice | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Prostějov | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Sokolov | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Svitavy | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Tišnov | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Trutnov | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Třebíč | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Uherské Hradiště | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Velké Meziříčí | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Vysoké Mýto | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Zábřeh | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Zastávka u Brna | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Zlín | Na objednání obvykle do 12 dnů |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání obvykle do 12 dnů |
Nyní s DPH: 12 139,74 Kč
Cena bez DPH: 10 032,85 Kč
Cena za ks bez DPH: 10 032,85 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Počet analogových vstupů | 4 |
| Počet analogových výstupů | 2 |
| Analogové vstupy konfigurovatelné | Ano |
| Analogové výstupy konfigurovatelné | Ano |
| Vstup, proud | Ano |
| Vstup, napětí | Ano |
| Vstup, odpor | Ne |
| Vstup, odporový teploměr | Ne |
| Vstup, termočlánek | Ne |
| Vstupní signál konfigurovatelný | Ano |
| Rozlišení analogových vstupů | 12 Bit |
| Výstup, proud | Ano |
| Výstup, napětí | Ano |
| Výstupní signál konfigurovatelný | Ano |
| Rozlišení analogových výstupů | 14 Bit |
| Typ el. připojení | Šroubové připojení |
| Vhodné pro bezpečnostní funkce | Ne |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ia) | Ne |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ib) | Ne |
| Kategorie ochrany proti výbuchu pro plyn | ATEX ochrana proti výbuchu plynu, kat. 3G |
| Kategorie ochrany proti výbuchu pro prach | Bez |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Počet analogových vstupů | 4 |
| Počet analogových výstupů | 2 |
| Analogové vstupy konfigurovatelné | Ano |
| Analogové výstupy konfigurovatelné | Ano |
| Vstup, proud | Ano |
| Vstup, napětí | Ano |
| Vstup, odpor | Ne |
| Vstup, odporový teploměr | Ne |
| Vstup, termočlánek | Ne |
| Vstupní signál konfigurovatelný | Ano |
| Rozlišení analogových vstupů | 12 Bit |
| Výstup, proud | Ano |
| Výstup, napětí | Ano |
| Výstupní signál konfigurovatelný | Ano |
| Rozlišení analogových výstupů | 14 Bit |
| Typ el. připojení | Šroubové připojení |
| Vhodné pro bezpečnostní funkce | Ne |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ia) | Ne |
| Příslušný provozní prostředek (Ex ib) | Ne |
| Kategorie ochrany proti výbuchu pro plyn | ATEX ochrana proti výbuchu plynu, kat. 3G |
| Kategorie ochrany proti výbuchu pro prach | Bez |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 75 mm |