Výrobce: RABALUX
Kód produktu: 82099632 Zkopírováno
Kód dodavatele: 3340 Zkopírováno
EAN: 5998250333403 Zkopírováno
LED technologie: Ano
Barva svítidla: bílá
Světelný zdroj: LED nevyměnitelná
Objímka/patice: Bez
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 342,74 Kč
Cena bez DPH: 283,26 Kč
Cena za ks bez DPH: 283,26 Kč
Moderní stropní svítidlo Rob je osazeno integrovaným LED zdrojem o výkonu 20W, 1400lm a 3000K. Výška svítidla je 290 mm, šířka je 290 mm a vzdálenost od stropu je 63 mm. Tělo svítidla je vyhotovené z kovu a stínítko z umělé hmoty. Toto funkční svítidlo je možné použít kdekoliv v interiéru a poskytne dostatek světla.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| LED technologie | Ano |
| Barva svítidla | bílá |
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Objímka/patice | Bez |
| Výkon žárovky | 20 W |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| S pohybovým čidlem | Ne |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Barva světla dle EN 12464-1 | Teplá <3300 K |
| Tvar | Čtvercové |
| Třída energetické účinnosti vestavěného zdroje | A |
| Jmenovité napětí | 230 - 230 V |
| Druh napětí | AC |
| Průměrná jmenovitá životnost | 25000 h |
| Teplota barvy | 3000 - 3000 K |
| Efektivní světelný tok | 1400 lm |
| Spotřeba energie za 1000hod | 20 kWh |
| Šířka | 290 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hloubka | 63 mm |
| Materiál svítidla | kov |
| Materiál stínidla | plast |
| Řada | Rob |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| LED technologie | Ano |
| Barva svítidla | bílá |
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Objímka/patice | Bez |
| Výkon žárovky | 20 W |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| S pohybovým čidlem | Ne |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Barva světla dle EN 12464-1 | Teplá <3300 K |
| Tvar | Čtvercové |
| Třída energetické účinnosti vestavěného zdroje | A |
| Jmenovité napětí | 230 - 230 V |
| Druh napětí | AC |
| Průměrná jmenovitá životnost | 25000 h |
| Teplota barvy | 3000 - 3000 K |
| Efektivní světelný tok | 1400 lm |
| Spotřeba energie za 1000hod | 20 kWh |
| Šířka | 290 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hloubka | 63 mm |
| Materiál svítidla | kov |
| Materiál stínidla | plast |
| Řada | Rob |