TELE HAASE RELÉ HLÍDACÍ E1UM230V01 1-FÁZ 1 CO
Výrobce: TELE Haase
Kód produktu: 83464626 Zkopírováno
Kód dodavatele: 1340101 Zkopírováno
EAN: 9008662005105 Zkopírováno
Možné jednofázové přepětí: Ne
Obsahuje funkci stejnosměrného podpětí: Ano
Obsahuje funkci stejnosměrného přepětí: Ne
Obsahuje funkci stejnosměrné hystereze: Ano
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 4 ks
ks
Hlídací relé E1UM230V01
Hlídací relé pro monitorování napájecích napětí, na ochranu před podpětím/přepětím.
  • Hlídací relé 1-fázového napětí se dvěma rozhodovacími úrovněmi s tolerancí
  • 1 přepínací kontakt
TECHNICKÉ INFO
  • sledované napětí 24 V AC/DC , 230 V AC
  • hlídání podpětí / přepětí a tolerance -25 % až + 20 % Un
  • nastavitelná hystereze
  • optická indikace
  • napájení z hlídaného napětí
  • modulární provedení na lištu DIN
Název parametru Hodnota
Možné jednofázové přepětí Ne
S odnímatelnými svorkami Ne
Měřicí rozsah napětí 1 172.5 - 276 V
Typ napětí měřicí oblasti AC/DC
Měřicí rozsah napětí 2 18 - 28.8 V
Možné jednofázové podpětí Ano
Druh napětí pro ovládání AC/DC
Reakční hodnota napětí 18 - 18 V
Počet přepínacích kontaktů 1
Šířka 17.5 mm
Výška 87 mm
Hloubka 65 mm
Typ el. připojení Šroubové připojení
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz 24 - 230 V
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz 24 - 230 V
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC 24 - 24 V
Možná jednofázová hystereze Ano
Možné třífázové podpětí Ne
Možné třífázové přepětí Ne
Možná třífázová hystereze Ne
Název parametru Hodnota
S odnímatelnými svorkami Ne
Možné jednofázové podpětí Ano
Druh napětí pro ovládání AC/DC
Počet přepínacích kontaktů 1
Šířka 17.5 mm
Výška 87 mm
Hloubka 65 mm