Výrobce: TELE Haase
Kód produktu: 83464626 Zkopírováno
Kód dodavatele: 1340101 Zkopírováno
EAN: 9008662005105 Zkopírováno
Možné jednofázové přepětí: Ne
Obsahuje funkci stejnosměrného podpětí: Ano
Obsahuje funkci stejnosměrného přepětí: Ne
Obsahuje funkci stejnosměrné hystereze: Ano
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 4 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 4 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 2 904,08 Kč
Cena bez DPH: 2 400,07 Kč
Cena za ks bez DPH: 2 400,07 Kč
Hlídací relé E1UM230V01
Hlídací relé pro monitorování napájecích napětí, na ochranu před podpětím/přepětím.
TECHNICKÉ INFO
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Možné jednofázové přepětí | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrného podpětí | Ano |
| Obsahuje funkci stejnosměrného přepětí | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrné hystereze | Ano |
| S odnímatelnými svorkami | Ne |
| Měřicí rozsah napětí 1 | 172.5 - 276 V |
| Typ napětí měřicí oblasti | AC/DC |
| Měřicí rozsah napětí 2 | 18 - 28.8 V |
| Možné jednofázové podpětí | Ano |
| Druh napětí pro ovládání | AC/DC |
| Reakční hodnota napětí | 18 - 18 V |
| Počet přepínacích kontaktů | 1 |
| Šířka | 17.5 mm |
| Výška | 87 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Typ el. připojení | Šroubové připojení |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz | 24 - 230 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz | 24 - 230 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC | 24 - 24 V |
| Možná jednofázová hystereze | Ano |
| Možné třífázové podpětí | Ne |
| Možné třífázové přepětí | Ne |
| Možná třífázová hystereze | Ne |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Možné jednofázové přepětí | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrného podpětí | Ano |
| Obsahuje funkci stejnosměrného přepětí | Ne |
| Obsahuje funkci stejnosměrné hystereze | Ano |
| S odnímatelnými svorkami | Ne |
| Měřicí rozsah napětí 1 | 172.5 - 276 V |
| Typ napětí měřicí oblasti | AC/DC |
| Měřicí rozsah napětí 2 | 18 - 28.8 V |
| Možné jednofázové podpětí | Ano |
| Druh napětí pro ovládání | AC/DC |
| Reakční hodnota napětí | 18 - 18 V |
| Počet přepínacích kontaktů | 1 |
| Šířka | 17.5 mm |
| Výška | 87 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Typ el. připojení | Šroubové připojení |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz | 24 - 230 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz | 24 - 230 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC | 24 - 24 V |
| Možná jednofázová hystereze | Ano |
| Možné třífázové podpětí | Ne |
| Možné třífázové přepětí | Ne |
| Možná třífázová hystereze | Ne |