Výrobce: TELE Haase
Kód produktu: 81298051 Zkopírováno
Kód dodavatele: 120103 Zkopírováno
EAN: 9008662000261 Zkopírováno
Funkce blikání začínající pauzou, variabilní: Ne
Funkce blikání začínající impulzem, variabilní: Ne
Se zásuvnou paticí: Ne
Možnost dálkového ovládání: Ano
Ihned k vyzvednutí na 14 pobočkách
Ihned k odeslání 18 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 18 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Hradec Králové | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Kroměříž | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Praha 13 - Stodůlky | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Praha 4 - Spořilov | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Praha 9 - Horní Počernice | Ihned k vyzvednutí 5 ks |
| Prostějov | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | Ihned k vyzvednutí 2 ks |
| Žďár nad Sázavou | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
Nyní s DPH: 4 066,62 Kč
Cena bez DPH: 3 360,84 Kč
Cena za ks bez DPH: 3 360,84 Kč
TELE Haase 120103 multifunkční (16 funkcí), 2 přepínací kontakty, 1 okamžitý a 1 zpožděný kontakt, 24-240 V AC/DC
Časovač řady GAMMA Multifunkční 16 funkcí 16 časové koncové rozsahy Připojení dálkového potenciometru Napájení 24 - 240V AC/DC 2 přepínací kontakty Šířka 22,5mm Průmyslový design
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Funkce blikání začínající pauzou, variabilní | Ne |
| Funkce blikání začínající impulzem, variabilní | Ne |
| Se zásuvnou paticí | Ne |
| Možnost dálkového ovládání | Ano |
| Vhodné pouze pro dálkové ovládání | Ne |
| K nasazení na stykač | Ne |
| Časový rozsah | 0.05 - 2592000 s |
| Počet výstupů, bez zpoždění, přepínač | 1 |
| Typ el. připojení | Šroubové připojení |
| Počet výstupů, se zpožděním, přepínač | 1 |
| Výstupy, přepínatelné se zpožděním/bez zpoždění | Ano |
| S polovodičovým výstupem | Ne |
| Šířka | 22.5 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 108 mm |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Funkce zpožděné reakce | Ano |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC | 24 - 240 V |
| Druh napětí pro ovládání | AC/DC |
| Funkce zpoždění odtahu | Ano |
| Funkce zapnutí vzestupnou hranou | Ano |
| Funkce vypínání sestupnou hranou | Ano |
| Funkce hvězda/trojúhelník | Ne |
| Funkce tvarování impulzu | Ne |
| Funkce blikání začínající pauzou, pevně nastavený čas | Ano |
| Funkce blikání začínající impulzem, pevně nastavený čas | Ano |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Funkce blikání začínající pauzou, variabilní | Ne |
| Funkce blikání začínající impulzem, variabilní | Ne |
| Se zásuvnou paticí | Ne |
| Možnost dálkového ovládání | Ano |
| Vhodné pouze pro dálkové ovládání | Ne |
| K nasazení na stykač | Ne |
| Časový rozsah | 0.05 - 2592000 s |
| Počet výstupů, bez zpoždění, přepínač | 1 |
| Typ el. připojení | Šroubové připojení |
| Počet výstupů, se zpožděním, přepínač | 1 |
| Výstupy, přepínatelné se zpožděním/bez zpoždění | Ano |
| S polovodičovým výstupem | Ne |
| Šířka | 22.5 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 108 mm |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Funkce zpožděné reakce | Ano |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC | 24 - 240 V |
| Druh napětí pro ovládání | AC/DC |
| Funkce zpoždění odtahu | Ano |
| Funkce zapnutí vzestupnou hranou | Ano |
| Funkce vypínání sestupnou hranou | Ano |
| Funkce hvězda/trojúhelník | Ne |
| Funkce tvarování impulzu | Ne |
| Funkce blikání začínající pauzou, pevně nastavený čas | Ano |
| Funkce blikání začínající impulzem, pevně nastavený čas | Ano |