Výrobce: TELE Haase
Kód produktu: 81298051 Zkopírováno
Kód dodavatele: 120103 Zkopírováno
EAN: 9008662000261 Zkopírováno
Funkce blikání začínající pauzou, variabilní: Ne
Funkce blikání začínající impulzem, variabilní: Ne
Se zásuvnou paticí: Ne
Možnost dálkového ovládání: Ano
Ihned k vyzvednutí na 14 pobočkách
Ihned k odeslání 18 ks
ks
Časovač řady GAMMA Multifunkční 16 funkcí 16 časové koncové rozsahy Připojení dálkového potenciometru Napájení 24 - 240V AC/DC 2 přepínací kontakty Šířka 22,5mm Průmyslový design
Název parametru Hodnota
Se zásuvnou paticí Ne
Možnost dálkového ovládání Ano
Vhodné pouze pro dálkové ovládání Ne
K nasazení na stykač Ne
Časový rozsah 0.05 - 2592000 s
Počet výstupů, bez zpoždění, přepínač 1
Typ el. připojení Šroubové připojení
Počet výstupů, se zpožděním, přepínač 1
Výstupy, přepínatelné se zpožděním/bez zpoždění Ano
S polovodičovým výstupem Ne
Šířka 22.5 mm
Výška 90 mm
Hloubka 108 mm
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz 24 - 240 V
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz 24 - 240 V
Funkce zpožděné reakce Ano
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC 24 - 240 V
Druh napětí pro ovládání AC/DC
Funkce zpoždění odtahu Ano
Funkce zapnutí vzestupnou hranou Ano
Funkce vypínání sestupnou hranou Ano
Funkce hvězda/trojúhelník Ne
Funkce tvarování impulzu Ne
Funkce blikání začínající pauzou, pevně nastavený čas Ano
Funkce blikání začínající impulzem, pevně nastavený čas Ano
Název parametru Hodnota
K nasazení na stykač Ne
Časový rozsah 0.05 - 2592000 s
S polovodičovým výstupem Ne
Šířka 22.5 mm
Výška 90 mm
Hloubka 108 mm
Funkce zpožděné reakce Ano