Výrobce: OSRAM
Kód produktu: 83718991 Zkopírováno
Kód dodavatele: 4099854475351 Zkopírováno
EAN: 4099854475351 Zkopírováno
Nástěnná montáž: Ne
Vhodné pro závěsnou montáž: Ne
Vhodné pro stropní upevnění: Ne
Vhodné pro vestavbu: Ano
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 6 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 6 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 625,57 Kč
Cena bez DPH: 517,00 Kč
Cena za ks bez DPH: 517,00 Kč
LEDVANCE SMART+ MATTER Recess Slim Downlight 225 mm Tunable White je zapuštěné tenké svítidlo s výkonem 22,00 W, světelným tokem 2000 lm a nastavitelnou teplotou chromatičnosti 3000 až 6500 K.
SMART+ MATTER Recess Slim Downlight 225 mm Tunable White je zapuštěné svítidlo s externím LED driverem a jmenovitým výkonem 22,00 W. Světelný tok činí 2000 lm, celkový světelný tok obsažených světelných zdrojů 2400 lm, světelná účinnost 90 lm/W a vyzařovací úhel 110°. Teplota chromatičnosti je nastavitelná v rozsahu 3000 až 6500 K, barva světla laditelná bílá, index podání barev Ra ≥80. Svítidlo má krytí IP20, třídu ochrany II, rázovou odolnost IK03 a je určeno pro vnitřní použití. Průměr je 225,00 mm, výška 32,00 mm, montážní průměr 200 mm, montážní hloubka 35,0 mm, hmotnost 281,00 g, barva bílá, materiál Plastic, materiál obalu Polystyrene (PS). Stmívatelné ano, typ stmívání WiFi, síťový protokol WiFi (2,4 GHz).
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Nástěnná montáž | Ne |
| Vhodné pro závěsnou montáž | Ne |
| Vhodné pro stropní upevnění | Ne |
| Vhodné pro vestavbu | Ano |
| Vhodné pro povrchovou montáž | Ne |
| Vhodné pro konfiguraci světelného pásu | Ne |
| Vhodné pro svorkovou montáž | Ne |
| Vhodné pro pracoviště s obrazovkou | Ne |
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| Vhodné pro počet žárovek | 0 |
| Materiál obalu | Plast |
| Barva skříně | Bílá |
| Typ rastru | Ostatní |
| Druh napětí | AC |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Jmenovitý proud (rozsah) | 150 - 150 mA |
| Obsahuje předřadník | Ano |
| Výměnný předřadník | Ne |
| Stmívatelné | Ano |
| Stmívání 0-10 V | Ne |
| Stmívání 1-10 V | Ne |
| Stmívání DALI | Ne |
| Stmívání DALI-2 | Ne |
| Stmívání DMX | Ne |
| Stmívání DSI | Ne |
| Stmívání vlastním systémem výrobce | Ne |
| Stmívání modulací napájecího napětí | Ne |
| Fázové stmívání (sestupná hrana) | Ne |
| Fázové stmívání (náběžná hrana) | Ne |
| Programovatelné stmívání | Ne |
| Stmívání integrovaným potenciometrem | Ne |
| RF stmívání | Ne |
| Stmívání Touch and Dim | Ne |
| Stmívání Zigbee | Ne |
| Stmívání tlačítkem | Ne |
| Úhel vyzařování | Velmi široký paprsek >80° |
| Třída energetické účinnosti světelného zdroje dle nařízení EU 2019/2015 | E |
| Jmenovitá životnost L70/B50 při 25 °C | 25000 h |
| Stupeň krytí (IP), zadní strana | IP20 |
| Krytí (IP), na čelní straně | IP20 |
| Pevnost v rázu | IK03 |
| Třída ochrany | II |
| Protipožární ochrana "D" | Ne |
| Jmenovitá teplota okolí podle IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Vhodné pro nouzové osvětlení | Ne |
| Systém monitorování nouzových funkcí | Žádný |
| S vypínačem | Ne |
| S pohybovým čidlem | Ne |
| Se světelným senzorem | Ne |
| Vestavba do izolovaného stropu, protipožární ochrana "F se střechou" | Ne |
| Se vzduchovými štěrbinami | Ne |
| Zkouška žhavou smyčkou dle IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Účinnost svítidla | 90 - 90 lm/W |
| Výkon | 22 W |
| Jmenovitý světelný tok dle IEC 62722-2-1 | 2000 - 2000 lm |
| Teplota barvy | 3000 - 6500 K |
| Index podání barev (CRI) | 80-89 (třída 1B) |
| Účiník | 0.7 |
| Řízení stálého světelného toku | Ne |
| Výška/hloubka | 32 mm |
| Délka | 225 mm |
| Vnější průměr | 225 mm |
| Montážní délka | 200 mm |
| Montážní šířka | 200 mm |
| Montážní výška/hloubka | 35 mm |
| Montážní průměr | 200 mm |
| Typ zapojení | Ending |
| Počet pólů | 2 |
| Druh připojení | Šroubová svorka |
| Fotobiologická bezpečnost dle EN 62471 | RG0 |
| Nastavitelná barva světla | Průběžně proměnná |
| Nastavitelný světelný tok | Ne |
| Nastavitelný úhel paprsku | Ne |
| Provoz přes Bluetooth | Ne |
| Kompatibilní s Casambi | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ano |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ano |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Nástěnná montáž | Ne |
| Vhodné pro závěsnou montáž | Ne |
| Vhodné pro stropní upevnění | Ne |
| Vhodné pro vestavbu | Ano |
| Vhodné pro povrchovou montáž | Ne |
| Vhodné pro konfiguraci světelného pásu | Ne |
| Vhodné pro svorkovou montáž | Ne |
| Vhodné pro pracoviště s obrazovkou | Ne |
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| Vhodné pro počet žárovek | 0 |
| Materiál obalu | Plast |
| Barva skříně | Bílá |
| Typ rastru | Ostatní |
| Druh napětí | AC |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Jmenovitý proud (rozsah) | 150 - 150 mA |
| Obsahuje předřadník | Ano |
| Výměnný předřadník | Ne |
| Stmívatelné | Ano |
| Stmívání 0-10 V | Ne |
| Stmívání 1-10 V | Ne |
| Stmívání DALI | Ne |
| Stmívání DALI-2 | Ne |
| Stmívání DMX | Ne |
| Stmívání DSI | Ne |
| Stmívání vlastním systémem výrobce | Ne |
| Stmívání modulací napájecího napětí | Ne |
| Fázové stmívání (sestupná hrana) | Ne |
| Fázové stmívání (náběžná hrana) | Ne |
| Programovatelné stmívání | Ne |
| Stmívání integrovaným potenciometrem | Ne |
| RF stmívání | Ne |
| Stmívání Touch and Dim | Ne |
| Stmívání Zigbee | Ne |
| Stmívání tlačítkem | Ne |
| Úhel vyzařování | Velmi široký paprsek >80° |
| Třída energetické účinnosti světelného zdroje dle nařízení EU 2019/2015 | E |
| Jmenovitá životnost L70/B50 při 25 °C | 25000 h |
| Stupeň krytí (IP), zadní strana | IP20 |
| Krytí (IP), na čelní straně | IP20 |
| Pevnost v rázu | IK03 |
| Třída ochrany | II |
| Protipožární ochrana "D" | Ne |
| Jmenovitá teplota okolí podle IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Vhodné pro nouzové osvětlení | Ne |
| Systém monitorování nouzových funkcí | Žádný |
| S vypínačem | Ne |
| S pohybovým čidlem | Ne |
| Se světelným senzorem | Ne |
| Vestavba do izolovaného stropu, protipožární ochrana "F se střechou" | Ne |
| Se vzduchovými štěrbinami | Ne |
| Zkouška žhavou smyčkou dle IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Účinnost svítidla | 90 - 90 lm/W |
| Výkon | 22 W |
| Jmenovitý světelný tok dle IEC 62722-2-1 | 2000 - 2000 lm |
| Teplota barvy | 3000 - 6500 K |
| Index podání barev (CRI) | 80-89 (třída 1B) |
| Účiník | 0.7 |
| Řízení stálého světelného toku | Ne |
| Výška/hloubka | 32 mm |
| Délka | 225 mm |
| Vnější průměr | 225 mm |
| Montážní délka | 200 mm |
| Montážní šířka | 200 mm |
| Montážní výška/hloubka | 35 mm |
| Montážní průměr | 200 mm |
| Typ zapojení | Ending |
| Počet pólů | 2 |
| Druh připojení | Šroubová svorka |
| Fotobiologická bezpečnost dle EN 62471 | RG0 |
| Nastavitelná barva světla | Průběžně proměnná |
| Nastavitelný světelný tok | Ne |
| Nastavitelný úhel paprsku | Ne |
| Provoz přes Bluetooth | Ne |
| Kompatibilní s Casambi | Ne |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ano |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ano |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |