Výrobce: ABB
Kód produktu: 42998456 Zkopírováno
Kód dodavatele: 2CKA006410A0378 Zkopírováno
EAN: 4011395076491 Zkopírováno
Jmenovité napětí: 230 V
Povrchová ochrana: Bez ošetření
Kvalita materiálu: Termoplast
Max. spínací výkon: 690 W
K vyzvednutí na pobočkách na dotaz
Na dotaz
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na dotaz |
| Brno - Řečkovice | Na dotaz |
| Blansko | Na dotaz |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na dotaz |
| Čáslav | Na dotaz |
| Česká Třebová | Na dotaz |
| Hradec Králové | Na dotaz |
| Hustopeče | Na dotaz |
| Chotěboř | Na dotaz |
| Jevíčko | Na dotaz |
| Kladno | Na dotaz |
| Kroměříž | Na dotaz |
| Liberec | Na dotaz |
| Pardubice | Na dotaz |
| Praha 13 - Stodůlky | Na dotaz |
| Praha 4 - Spořilov | Na dotaz |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na dotaz |
| Prostějov | Na dotaz |
| Rychnov nad Kněžnou | Na dotaz |
| Sokolov | Na dotaz |
| Svitavy | Na dotaz |
| Šenov u Nového Jičína | Na dotaz |
| Tišnov | Na dotaz |
| Trutnov | Na dotaz |
| Třebíč | Na dotaz |
| Uherské Hradiště | Na dotaz |
| Velké Meziříčí | Na dotaz |
| Vysoké Mýto | Na dotaz |
| Zábřeh | Na dotaz |
| Zastávka u Brna | Na dotaz |
| Zlín | Na dotaz |
| Žďár nad Sázavou | Na dotaz |
Nyní s DPH: 3 637,88 Kč
Cena bez DPH: 3 006,51 Kč
Cena za ks bez DPH: 3 006,51 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovité napětí | 230 V |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Max. spínací výkon | 690 W |
| Zajištění proti vypnutí | Ano |
| Druh upevnění | Šroubovací upevnění |
| Typ povrchu | Lesklý |
| Materiál | Ostatní |
| Bezhalogenové | Ano |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP20 |
| Vstup vedlejší stanice | Ano |
| Barva | Ostatní |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice | 28.9 mm |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
| Montáž | Základní prvek |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Jmenovité napětí | 230 V |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Max. spínací výkon | 690 W |
| Zajištění proti vypnutí | Ano |
| Druh upevnění | Šroubovací upevnění |
| Typ povrchu | Lesklý |
| Materiál | Ostatní |
| Bezhalogenové | Ano |
| Vhodné pro krytí (IP) | IP20 |
| Vstup vedlejší stanice | Ano |
| Barva | Ostatní |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice | 28.9 mm |
| Kompatibilní s Apple HomeKit | Ne |
| Kompatibilní se službou Google Assistant | Ne |
| Kompatibilní s Amazon Alexa | Ne |
| K dispozici je podpora IFTTT | Ne |
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
| Montáž | Základní prvek |