Výrobce: HAGER
Kód produktu: 82787241 Zkopírováno
Kód dodavatele: WL3122 Zkopírováno
EAN: 8694407003911 Zkopírováno
Způsob montáže: Instalace pod omítku
Povrchová ochrana: Lakované
Typ povrchu: Matný
Provedení: Průchozí krabice
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 529,24 Kč
Cena bez DPH: 437,39 Kč
Cena za ks bez DPH: 437,39 Kč
Zásuvka TV+R+SAT průchozí, stříbrná mat
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
| Povrchová ochrana | Lakované |
| Typ povrchu | Matný |
| Provedení | Průchozí krabice |
| Bezhalogenové | Ano |
| Materiál | Ostatní |
| Kvalita materiálu | Ostatní |
| Kompatibilní s kabelovým modemem | Ano |
| Kompatibilní s dálkovým napájením | Ano |
| Připojovací útlum při 860 MHz | 10 dB |
| Připojovací útlum při 2150 MHz | 8 dB |
| Barva | Stříbrná |
| Druh upevnění | Upevnění příchytkou/šroubem |
| RAL (podobné) | 9006 |
| Počet výstupů | 3 |
| Útlum v propustném pásmu při 2150 MHz | 6 dB |
| Útlum v propustném pásmu při 860 MHz | 4 dB |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice | 24 mm |
| Hloubka přístroje | 40 mm |
| Výška přístroje | 71 mm |
| Šířka přístroje | 71 mm |
| Počet modulů (modul.systém) | 3 |
| Frekvenční pásmo TV | 5 - 2400 MHz |
| Rádiové frekvenční pásmo | 5 - 2400 MHz |
| Frekvenční pásmo SAT | 5 - 2400 MHz |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Typ zásuvky | SAT |
| DAB+ | Ne |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Třída účinnosti stínění | Třída A |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Způsob montáže | Instalace pod omítku |
| Povrchová ochrana | Lakované |
| Typ povrchu | Matný |
| Provedení | Průchozí krabice |
| Bezhalogenové | Ano |
| Materiál | Ostatní |
| Kvalita materiálu | Ostatní |
| Kompatibilní s kabelovým modemem | Ano |
| Kompatibilní s dálkovým napájením | Ano |
| Připojovací útlum při 860 MHz | 10 dB |
| Připojovací útlum při 2150 MHz | 8 dB |
| Barva | Stříbrná |
| Druh upevnění | Upevnění příchytkou/šroubem |
| RAL (podobné) | 9006 |
| Počet výstupů | 3 |
| Útlum v propustném pásmu při 2150 MHz | 6 dB |
| Útlum v propustném pásmu při 860 MHz | 4 dB |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice | 24 mm |
| Hloubka přístroje | 40 mm |
| Výška přístroje | 71 mm |
| Šířka přístroje | 71 mm |
| Počet modulů (modul.systém) | 3 |
| Frekvenční pásmo TV | 5 - 2400 MHz |
| Rádiové frekvenční pásmo | 5 - 2400 MHz |
| Frekvenční pásmo SAT | 5 - 2400 MHz |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Typ zásuvky | SAT |
| DAB+ | Ne |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Třída účinnosti stínění | Třída A |