Výrobce: AIKO
Kód produktu: 83465540 Zkopírováno
Kód dodavatele: 130463 Zkopírováno
EAN: 6976601551163 Zkopírováno
Výška: 1757 mm
Šířka: 1134 mm
Rozměr rámu: 30 mm
Jmenovitý výkon: 450 Wp
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 2 920,96 Kč
Cena bez DPH: 2 414,01 Kč
Cena za ks bez DPH: 2 414,01 Kč
Produkt vyžaduje speciální přepravní obal
Tento fotovoltaický panel může být přepravován na zálohované paletě. Při dodání bude v takovém případě vyžadována dobírka v hodnotě cca. 800,- Kč s DPH. Pro více informací o možnostech dopravy nás neváhejte kontaktovat.
Fotovoltaický panel – 450 Wp, monokrystalický N-type, All-Back-Contact (ABC), účinnost 22,6 %, 108 článků, 33,7 V / 13,36 A, 1500 V IEC, 1757 × 1134 × 30 mm, hmotnost 21,5 kg, celočerný design
Aiko Neostar 2S A450-MAH-54Mb FB je vysoce účinný monokrystalický panel s technologií All-Back-Contact (ABC), která odstraňuje vodivé prvky z přední strany článků a tím zvyšuje účinnost a estetickou hodnotu. Díky této konstrukci dosahuje panel účinnosti až 22,6 % a je vhodný jak pro náročné rezidenční instalace, tak i pro komerční použití, kde záleží na vysoké energetické hustotě a spolehlivosti.
Panel je optimalizovaný pro systémové napětí 1500 V, má 108 článků ve formátu 54 × 2 a je vybaven konektory kompatibilními s MC4. Rozměrově kompaktní provedení a hmotnost 21,5 kg usnadňují manipulaci i instalaci. Modul je odolný vůči klimatickým vlivům a má prodlouženou záruku – 15 let na produkt a 30 let lineární garanci výkonu.
Klíčové vlastnosti:
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 1757 mm |
| Šířka | 1134 mm |
| Rozměr rámu | 30 mm |
| Jmenovitý výkon | 450 Wp |
| Napětí na prázdno (Voc) | 40.69 V |
| Napětí v bodě MPPT (Vmpp) | 33.7 V |
| Zkratový proud (Isc) | 14.12 A |
| Maximální proud v bodě MPPT (Impp) | 13.36 A |
| Faktor účinnosti modulu (STC) | 22.6 % |
| Barva rámu | černý |
| Záruka | 25 year |
| Záruka výkonu po 25 letech | 90.6 % |
| SVT kód | SVT35565 |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 1757 mm |
| Šířka | 1134 mm |
| Rozměr rámu | 30 mm |
| Jmenovitý výkon | 450 Wp |
| Napětí na prázdno (Voc) | 40.69 V |
| Napětí v bodě MPPT (Vmpp) | 33.7 V |
| Zkratový proud (Isc) | 14.12 A |
| Maximální proud v bodě MPPT (Impp) | 13.36 A |
| Faktor účinnosti modulu (STC) | 22.6 % |
| Barva rámu | černý |
| Záruka | 25 year |
| Záruka výkonu po 25 letech | 90.6 % |
| SVT kód | SVT35565 |