Výrobce: KANLUX
Kód produktu: 83728578 Zkopírováno
Kód dodavatele: 26438 Zkopírováno
EAN: 5905339264381 Zkopírováno
Vhodné pro stropní upevnění: Ano
Vhodné pro povrchovou montáž: Ano
Světelný zdroj: LED nevyměnitelná
Se světelným zdrojem: Ano
Ihned k vyzvednutí na 5 pobočkách
Ihned k odeslání 2 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 2 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | Ihned k vyzvednutí 6 ks |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | Ihned k vyzvednutí 5 ks |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | Ihned k vyzvednutí 5 ks |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | Ihned k vyzvednutí 2 ks |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 986,88 Kč
Cena bez DPH: 815,60 Kč
Cena za ks bez DPH: 815,60 Kč
Stropní LED svítidlo Kanlux VARSO 12-20W-CCT-O je bílé svítidlo s volitelným výkonem 12/20 W, teplotou chromatičnosti 3000/4000/6500 K a krytím IP54.
Kanlux VARSO 12-20W-CCT-O je stropní LED svítidlo určené k usazení na strop. Svítidlo má integrovaný LED zdroj, volitelný výkon 12/20 W a světelný tok 1620/2600 lm při 4000 K. Nabízí teploty chromatičnosti 3000 K, 4000 K a 6500 K s barvou světla teplá bílá, bílá a studená bílá. Korpus i difuzor jsou z plastu, svítidlo má bílou barvu a stupeň krytí IP54. Produkt je určen pro použití uvnitř i vně.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Vhodné pro stropní upevnění | Ano |
| Vhodné pro povrchovou montáž | Ano |
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| Materiál obalu | Plast |
| Barva skříně | Bílá |
| Druh napětí | AC |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Úhel vyzařování | Velmi široký paprsek >80° |
| Konzistence barev (McAdamova elipsa) | SDCM6 |
| Třída ochrany | II |
| Jmenovitá teplota okolí podle IEC62722-2-1 | -20 - 35 °C |
| Barva světla | Vícebarevná |
| Teplota barvy | 3000 - 6500 K |
| Index podání barev (CRI) | 80-89 (třída 1B) |
| Výška/hloubka | 48 mm |
| Vnější průměr | 280 mm |
| Druh připojení | Zástrčková svorka |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Vhodné pro stropní upevnění | Ano |
| Vhodné pro povrchovou montáž | Ano |
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| Materiál obalu | Plast |
| Barva skříně | Bílá |
| Druh napětí | AC |
| Jmenovité napětí | 220 - 240 V |
| Úhel vyzařování | Velmi široký paprsek >80° |
| Konzistence barev (McAdamova elipsa) | SDCM6 |
| Třída ochrany | II |
| Jmenovitá teplota okolí podle IEC62722-2-1 | -20 - 35 °C |
| Barva světla | Vícebarevná |
| Teplota barvy | 3000 - 6500 K |
| Index podání barev (CRI) | 80-89 (třída 1B) |
| Výška/hloubka | 48 mm |
| Vnější průměr | 280 mm |
| Druh připojení | Zástrčková svorka |