Výrobce: OBO BETTERMANN
Kód produktu: 51509 Zkopírováno
Kód dodavatele: 2036096 Zkopírováno
EAN: 4012195172215 Zkopírováno
Druh závitu: PG (pancéřový)
Délka závitu: 8 mm
Pro průměr kabelu: 4.5 - 7 mm
Bezhalogenové: Ano
Ihned k vyzvednutí v Liberec
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Ihned k vyzvednutí 50 ks |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 10,20 Kč
Cena bez DPH: 8,43 Kč
Cena za ks bez DPH: 8,43 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | PG (pancéřový) |
| Délka závitu | 8 mm |
| Pro průměr kabelu | 4.5 - 7 mm |
| Bezhalogenové | Ano |
| Krytí (IP) | IP65 |
| Odolné proti nárazům | Ne |
| Barva | Šedá |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ne |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Odlehčení tahu | Ne |
| Druh těsnění | Těsnicí kroužek |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu | Ne |
| Pro výbušnou zónu plynu | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu | Bez |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 9 |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polystyren |
| RAL | 7035 |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | PG (pancéřový) |
| Délka závitu | 8 mm |
| Pro průměr kabelu | 4.5 - 7 mm |
| Bezhalogenové | Ano |
| Krytí (IP) | IP65 |
| Odolné proti nárazům | Ne |
| Barva | Šedá |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ne |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Odlehčení tahu | Ne |
| Druh těsnění | Těsnicí kroužek |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu | Ne |
| Pro výbušnou zónu plynu | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu | Bez |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 9 |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polystyren |
| RAL | 7035 |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |