Výrobce: OBO BETTERMANN
Kód produktu: 51512 Zkopírováno
Kód dodavatele: 2036118 Zkopírováno
EAN: 4012195172277 Zkopírováno
Druh závitu: PG (pancéřový)
Délka závitu: 8 mm
Pro průměr kabelu: 5.5 - 10 mm
Bezhalogenové: Ano
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 100-199 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 100-199 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 10,91 Kč
Cena bez DPH: 9,02 Kč
Cena za ks bez DPH: 9,02 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | PG (pancéřový) |
| Délka závitu | 8 mm |
| Pro průměr kabelu | 5.5 - 10 mm |
| Bezhalogenové | Ano |
| Krytí (IP) | IP65 |
| Odolné proti nárazům | Ne |
| Barva | Šedá |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ne |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Odlehčení tahu | Ne |
| Druh těsnění | Těsnicí kroužek |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu | Ne |
| Pro výbušnou zónu plynu | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu | Bez |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 11 |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polystyren |
| RAL | 7035 |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | PG (pancéřový) |
| Délka závitu | 8 mm |
| Pro průměr kabelu | 5.5 - 10 mm |
| Bezhalogenové | Ano |
| Krytí (IP) | IP65 |
| Odolné proti nárazům | Ne |
| Barva | Šedá |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ne |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Odlehčení tahu | Ne |
| Druh těsnění | Těsnicí kroužek |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu | Ne |
| Pro výbušnou zónu plynu | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu | Bez |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 11 |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polystyren |
| RAL | 7035 |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |