Výrobce: OBO BETTERMANN
Kód produktu: 83451589 Zkopírováno
Kód dodavatele: 7205663 Zkopírováno
EAN: 4012196028245 Zkopírováno
Druh závitu: Metrický
Stoupání závitu: 1.5 mm
Délka závitu: 10 mm
Velikost klíče: 29 mm
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 5 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 5 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 74,31 Kč
Cena bez DPH: 61,41 Kč
Cena za ks bez DPH: 61,41 Kč
OBO BETTERMANN 7205663 Kabelová vývodka s pojistnou maticí M25, PA, oranžová, 2003
Robustní kabelová vývodka s převlečnou maticí a metrickým připojovacím závitem podleIEC 423, včetně matice.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | Metrický |
| Stoupání závitu | 1.5 mm |
| Délka závitu | 10 mm |
| Velikost klíče | 29 mm |
| Pro průměr kabelu | 9 - 17 mm |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polyamid |
| Bezhalogenové | Ano |
| Krytí (IP) | IP68 |
| Odolné proti nárazům | Ne |
| Barva | Oranžová |
| RAL | 2003 |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ano |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Šroubení pro ploché kabely | Ne |
| Odlehčení tahu | Ano |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Teplota použití | -20 - 65 °C |
| Pro výbušnou zónu plynu | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu | Bez |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | Metrický |
| Stoupání závitu | 1.5 mm |
| Délka závitu | 10 mm |
| Velikost klíče | 29 mm |
| Pro průměr kabelu | 9 - 17 mm |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polyamid |
| Bezhalogenové | Ano |
| Krytí (IP) | IP68 |
| Odolné proti nárazům | Ne |
| Barva | Oranžová |
| RAL | 2003 |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ano |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Šroubení pro ploché kabely | Ne |
| Odlehčení tahu | Ano |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Teplota použití | -20 - 65 °C |
| Pro výbušnou zónu plynu | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu | Bez |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |