Výrobce: OBO BETTERMANN
Kód produktu: 82694681 Zkopírováno
Kód dodavatele: 2022943 Zkopírováno
EAN: 4012195004127 Zkopírováno
Druh závitu: Metrický
Jmenovitý průměr závitu metrický/PG: 12
Stoupání závitu: 1.5 mm
Délka závitu: 15 mm
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 20,74 Kč
Cena bez DPH: 17,14 Kč
Cena za ks bez DPH: 17,14 Kč
OBO BETTERMANN 2022943 Kabelová vývodka plně metrické dlouhé M12, PA, světle šedá, 7035
Kabelová vývodka smetrickým připojovacím závitem kloboučkového tvaru, pro odbočné krabice, pouzdra, rozvodné skříně vsoukromé iprůmyslové oblasti. Sodlehčením tahu aintegrovaným těsnicím břitem, zkoušena podle normy DINEN62444. Třída ochrany IP68. Lze použít od –20°C do +65°C.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | Metrický |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 12 |
| Stoupání závitu | 1.5 mm |
| Délka závitu | 15 mm |
| Velikost klíče | 15 mm |
| Pro průměr kabelu | 3.5 - 7 mm |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polyamid |
| Bezhalogenové | Ano |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |
| Krytí (IP) | IP68 |
| Barva | Světle šedá |
| RAL | 7035 |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ne |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Šroubení pro ploché kabely | Ne |
| Odlehčení tahu | Ano |
| Druh těsnění | Těsnicí kroužek |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Teplota použití | -20 - 65 °C |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu | Ne |
| Provedení EMC | Ne |
| Rozměr šestihranu (od rohu k rohu) | 16.5 mm |
| Odolné proti nárazům | Ne |
| Pro výbušnou zónu plynu | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu | Bez |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | Metrický |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 12 |
| Stoupání závitu | 1.5 mm |
| Délka závitu | 15 mm |
| Velikost klíče | 15 mm |
| Pro průměr kabelu | 3.5 - 7 mm |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polyamid |
| Bezhalogenové | Ano |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |
| Krytí (IP) | IP68 |
| Barva | Světle šedá |
| RAL | 7035 |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ne |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Šroubení pro ploché kabely | Ne |
| Odlehčení tahu | Ano |
| Druh těsnění | Těsnicí kroužek |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Teplota použití | -20 - 65 °C |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu | Ne |
| Provedení EMC | Ne |
| Rozměr šestihranu (od rohu k rohu) | 16.5 mm |
| Odolné proti nárazům | Ne |
| Pro výbušnou zónu plynu | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu | Bez |