Výrobce: OBO BETTERMANN
Kód produktu: 81761787 Zkopírováno
Kód dodavatele: 2050358 Zkopírováno
EAN: 4012195594611 Zkopírováno
Druh závitu: Metrický
Stoupání závitu: 1.5 mm
Délka závitu: 11 mm
Velikost klíče: 42 mm
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 108,20 Kč
Cena bez DPH: 89,42 Kč
Cena za ks bez DPH: 89,42 Kč
OBO BETTERMANN VTEC EX M32 SW
Kabelová vývodka EX M32 Polyamid černá Kabelová vývodka s evropským schválením pro oblast přístrojů a ochranných systémů pro použití k určenému účelu v prostředích s nebezpečím výbuchu. Směrnice 94/9/EU Číslo evropského schválení: PTB 99 ATEX 3112X a ... 3113X. S metrickým připojovacím závitem dle normy IEC 423. Robustní kabelová vývodka kloboučkového tvaru s velkou těsnicí oblastí, s odlehčením tahu a zajištěním proti pootočení pro vysoké nároky na těsnost. Těsnicí kroužek z chloroprénového/nitrilového kaučuku, nastříknuté těsnicí břity, proto není nutný těsnicí kroužek na připojovacím závitu, schváleno VDE. Stupeň krytí IP 68 při 5 barech.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | Metrický |
| Stoupání závitu | 1.5 mm |
| Délka závitu | 11 mm |
| Velikost klíče | 42 mm |
| Pro průměr kabelu | 20 - 25 mm |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polyamid |
| Bezhalogenové | Ano |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |
| Krytí (IP) | IP68 |
| Odolné proti nárazům | Ne |
| Barva | Černá |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ne |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Šroubení pro ploché kabely | Ne |
| Odlehčení tahu | Ne |
| Druh těsnění | Těsnicí kroužek |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Teplota použití | -20 - 65 °C |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu | Ano |
| Pro výbušnou zónu prachu | 21, 22 |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 32 |
| Rozměr šestihranu (od rohu k rohu) | 47.5 mm |
| Pro výbušnou zónu plynu | 1, 2 |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | Metrický |
| Stoupání závitu | 1.5 mm |
| Délka závitu | 11 mm |
| Velikost klíče | 42 mm |
| Pro průměr kabelu | 20 - 25 mm |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polyamid |
| Bezhalogenové | Ano |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |
| Krytí (IP) | IP68 |
| Odolné proti nárazům | Ne |
| Barva | Černá |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ne |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Šroubení pro ploché kabely | Ne |
| Odlehčení tahu | Ne |
| Druh těsnění | Těsnicí kroužek |
| Dělitelná vývodka | Ne |
| Teplota použití | -20 - 65 °C |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu | Ano |
| Pro výbušnou zónu prachu | 21, 22 |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 32 |
| Rozměr šestihranu (od rohu k rohu) | 47.5 mm |
| Pro výbušnou zónu plynu | 1, 2 |