Výrobce: KOPOS
Kód produktu: 81789013 Zkopírováno
Kód dodavatele: PK 110X65 D_HD Zkopírováno
EAN: 8595568924636 Zkopírováno
Šířka: 110 mm
Délka: 2000 mm
Počet krytů: 1
Víka jsou součástí dodávky: Ano
Ihned k vyzvednutí na 27 pobočkách
Ihned k odeslání 300-399 m
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 300-399 m |
| Brno - Řečkovice | Ihned k vyzvednutí 22 m |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | Ihned k vyzvednutí 10 m |
| Čáslav | Ihned k vyzvednutí 16 m |
| Česká Třebová | Ihned k vyzvednutí 16 m |
| Hradec Králové | Ihned k vyzvednutí 60 m |
| Hustopeče | Ihned k vyzvednutí 18 m |
| Chotěboř | Ihned k vyzvednutí 10 m |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | Ihned k vyzvednutí 46 m |
| Kroměříž | Ihned k vyzvednutí 14 m |
| Liberec | Ihned k vyzvednutí 48 m |
| Pardubice | Ihned k vyzvednutí 56 m |
| Praha 13 - Stodůlky | Ihned k vyzvednutí 42 m |
| Praha 4 - Spořilov | Ihned k vyzvednutí 100-199 m |
| Praha 9 - Horní Počernice | Ihned k vyzvednutí 300-399 m |
| Prostějov | Ihned k vyzvednutí 32 m |
| Rychnov nad Kněžnou | Ihned k vyzvednutí 12 m |
| Sokolov | Ihned k vyzvednutí 18 m |
| Svitavy | Ihned k vyzvednutí 6 m |
| Šenov u Nového Jičína | Ihned k vyzvednutí 6 m |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | Ihned k vyzvednutí 26 m |
| Třebíč | Ihned k vyzvednutí 14 m |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | Ihned k vyzvednutí 12 m |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | Ihned k vyzvednutí 8 m |
| Zastávka u Brna | Ihned k vyzvednutí 12 m |
| Zlín | Ihned k vyzvednutí 82 m |
| Žďár nad Sázavou | Ihned k vyzvednutí 8 m |
Nyní s DPH: 514,77 Kč
Cena bez DPH: 425,43 Kč
Cena za m bez DPH: 425,43 Kč
Určen pro uložení silových a sdělovacích obvodů, zabezpečovacího vedení a dalších rozvodů. Jednotlivá vedení je možno elektromagneticky odstínit vložením stínícího kanálu, který se do kanálu upevňuje pomocí příchytek PSK 1. Pro klasické přístroje, které se instalují do uzavřené přístrojové krabice KP 80 PK nacvaknuté v těle kanálu, nebo do otevřené přístrojové krabice KP PK instalované do dna parapetního kanálu. Při použití KOPOBOX MINI P i pro modulární přístroje. K finální instalaci přístrojů není nutné použít přístrojové podložky. Víko se uřízne na požadovanou délku a vloží k přístroji.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Šířka | 110 mm |
| Délka | 2000 mm |
| Počet krytů | 1 |
| Víka jsou součástí dodávky | Ano |
| Šířka víka 1 | 80 mm |
| Symetrické | Ano |
| Konstrukce pravoúhlá | Ano |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | PVC |
| Bezhalogenové | Ne |
| Barva | Zářivě bílá |
| RAL | 9003 |
| Provedení zadní stěna (vnitřní strana) | Děrované |
| Ochranná fólie | Ne |
| Počet zásuvných dělicích příček | 2 |
| S kanálovou spojkou | Ne |
| Montážní otvory do dna | Ano |
| S upevňovací sponou kabelu | Ne |
| Užitečný průřez | 5500 mm2 |
| Hloubka | 67.5 mm |
| Druh montáže horních dílů | Vnitřní |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Šířka | 110 mm |
| Délka | 2000 mm |
| Počet krytů | 1 |
| Víka jsou součástí dodávky | Ano |
| Šířka víka 1 | 80 mm |
| Symetrické | Ano |
| Konstrukce pravoúhlá | Ano |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | PVC |
| Bezhalogenové | Ne |
| Barva | Zářivě bílá |
| RAL | 9003 |
| Provedení zadní stěna (vnitřní strana) | Děrované |
| Ochranná fólie | Ne |
| Počet zásuvných dělicích příček | 2 |
| S kanálovou spojkou | Ne |
| Montážní otvory do dna | Ano |
| S upevňovací sponou kabelu | Ne |
| Užitečný průřez | 5500 mm2 |
| Hloubka | 67.5 mm |
| Druh montáže horních dílů | Vnitřní |