Výrobce: KOPOS
Kód produktu: 148673 Zkopírováno
Kód dodavatele: PEKE 60_-C Zkopírováno
EAN: 8595057627079 Zkopírováno
Délka: 2000 mm
Provedení: Jednotlivě
Materiál: Plast
Kvalita materiálu: PVC
Ihned k vyzvednutí na 8 pobočkách
Ihned k odeslání 600-699 m
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 600-699 m |
| Brno - Řečkovice | Ihned k vyzvednutí 70 m |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | Ihned k vyzvednutí 4 m |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | Ihned k vyzvednutí 14 m |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | Ihned k vyzvednutí 20 m |
| Praha 4 - Spořilov | Ihned k vyzvednutí 300-399 m |
| Praha 9 - Horní Počernice | Ihned k vyzvednutí 200-299 m |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | Ihned k vyzvednutí 30 m |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 106,23 Kč
Cena bez DPH: 87,79 Kč
Cena za m bez DPH: 87,79 Kč
Jedno balení obsahuje 20 metrů produktu.
V případě objednání od dodavatele bude za každé rozbalené balení účtován manipulační poplatek ve výši 150 Kč bez DPH.
Příčka PEKE 60 slouží k rozdělení vnitřního prostoru kanálů a tím i k lepší manipulaci s vloženými kabely a k jejich přehlednosti.
Použití: pro kanály EKE 60X60, EKE 100X60, EKE 140X60, EKE 180X60, PK 110X70 D, PK 140X70 D, PK 170X70 D, PK 90X55 D, PK 120X55 D, PK 160X65 D, PK 210X70 D.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Délka | 2000 mm |
| Provedení | Jednotlivě |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | PVC |
| Bezhalogenové | Ne |
| Barva | Krémově bílá |
| RAL | 9010 |
| Druh upevnění | Zacvakávací |
| Výška | 45 mm |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Délka | 2000 mm |
| Provedení | Jednotlivě |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | PVC |
| Bezhalogenové | Ne |
| Barva | Krémově bílá |
| RAL | 9010 |
| Druh upevnění | Zacvakávací |
| Výška | 45 mm |