Výrobce: TELE Haase
Kód produktu: 83464814 Zkopírováno
Kód dodavatele: 100603LD-N Zkopírováno
EAN: 9008662015470 Zkopírováno
Druh napětí pro ovládání: DC
Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: 24 - 24 V
Typ el. připojení: Plochá zásuvná přípojka
S odnímatelnými svorkami: Ne
Ihned k vyzvednutí na 28 pobočkách
Ihned k odeslání 85 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 85 ks |
| Brno - Řečkovice | Ihned k vyzvednutí 6 ks |
| Blansko | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Bystřice nad Pernštejnem | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Čáslav | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Česká Třebová | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Hradec Králové | Ihned k vyzvednutí 11 ks |
| Hustopeče | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Chotěboř | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Kroměříž | Ihned k vyzvednutí 8 ks |
| Liberec | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Pardubice | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Praha 13 - Stodůlky | Ihned k vyzvednutí 9 ks |
| Praha 4 - Spořilov | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Praha 9 - Horní Počernice | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Prostějov | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Rychnov nad Kněžnou | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Sokolov | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Svitavy | Ihned k vyzvednutí 11 ks |
| Šenov u Nového Jičína | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Tišnov | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Trutnov | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Třebíč | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Vysoké Mýto | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
| Žďár nad Sázavou | Ihned k vyzvednutí 10 ks |
Nyní s DPH: 188,80 Kč
Cena bez DPH: 156,03 Kč
Cena za ks bez DPH: 156,03 Kč
Miniaturní relé TELE Haase 100603LD-N, 24VDC, 4 přepínací kontakty, LED
BALOVÁ JEDNOTKA 10 KS. Miniaturní relé série RM LED + mechanický ukazatel polohy ruční ovládání (uzamykatelné) napájecí napětí 24V DC 4 přepínací kontakty (6A)
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh napětí pro ovládání | DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC | 24 - 24 V |
| Typ el. připojení | Plochá zásuvná přípojka |
| S odnímatelnými svorkami | Ne |
| Pohon, pólování | Nepólované |
| Spínání pohonu | Monostabilní |
| Počet přepínacích kontaktů | 4 |
| S nuceným vedením kontaktů | Ne |
| Typ spínacího kontaktu | Jednoduchý kontakt |
| Kompletní přístroj s podstavcem | Ne |
| Krytí (IP) | IP40 |
| Šířka | 21 mm |
| Výška | 27.4 mm |
| Hloubka | 35.5 mm |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh napětí pro ovládání | DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC | 24 - 24 V |
| Typ el. připojení | Plochá zásuvná přípojka |
| S odnímatelnými svorkami | Ne |
| Pohon, pólování | Nepólované |
| Spínání pohonu | Monostabilní |
| Počet přepínacích kontaktů | 4 |
| S nuceným vedením kontaktů | Ne |
| Typ spínacího kontaktu | Jednoduchý kontakt |
| Kompletní přístroj s podstavcem | Ne |
| Krytí (IP) | IP40 |
| Šířka | 21 mm |
| Výška | 27.4 mm |
| Hloubka | 35.5 mm |