Výrobce: SOFAR
Kód produktu: 82994789 Zkopírováno
Kód dodavatele: 930.00400000-0 Zkopírováno
Typ baterie: LiFePO4
Jmenovité napětí: 400 V
Nominální kapacita: 5.12 kWh
Užitná kapacita: 4.75 kWh
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 35 400,00 Kč
Cena bez DPH: 29 256,20 Kč
Cena za ks bez DPH: 29 256,20 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Typ baterie | LiFePO4 |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Nominální kapacita | 5.12 kWh |
| Užitná kapacita | 4.75 kWh |
| Doporučený nabíjecí/vybíjecí výkon | 7 A |
| Maximální nabíjecí/vybíjecí výkon | 35 A |
| Doporučená provozní teplota | -10 - 50 °C |
| Výška | 708 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Záruka | 10 year |
| Cyklická životnost (90% DOD) | 3000 |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Typ baterie | LiFePO4 |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Nominální kapacita | 5.12 kWh |
| Užitná kapacita | 4.75 kWh |
| Doporučený nabíjecí/vybíjecí výkon | 7 A |
| Maximální nabíjecí/vybíjecí výkon | 35 A |
| Doporučená provozní teplota | -10 - 50 °C |
| Výška | 708 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Záruka | 10 year |
| Cyklická životnost (90% DOD) | 3000 |