Výrobce: ETI
Kód produktu: 82695985 Zkopírováno
Kód dodavatele: 002174904 Zkopírováno
EAN: 3838895544425 Zkopírováno
Počet pólů (celkem): 4
Počet jištěných pólů: 3
Jmenovité napětí: 400 V
Jmenovitý proud: 16 A
Ihned k vyzvednutí na 4 pobočkách
Ihned k odeslání 11 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 11 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | Ihned k vyzvednutí 6 ks |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | Ihned k vyzvednutí 3 ks |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 3 163,80 Kč
Cena bez DPH: 2 614,71 Kč
Cena za ks bez DPH: 2 614,71 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Počet pólů (celkem) | 4 |
| Počet jištěných pólů | 3 |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Jmenovitý svodový proud | 0.03 A |
| Typ svodového proudu | A |
| Třída omezení energie | 3 |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost podle EN 61009 | 6 kA |
| Vypínací charakteristika | B |
| Společně spínaný neutrální vodič | Ano |
| Šířka v modulárních jednotkách | 4 |
| Montážní hloubka | 69 mm |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Kmitočet | 50/60 Hz |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče | 1 - 25 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče | 1 - 25 mm2 |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Počet pólů (celkem) | 4 |
| Počet jištěných pólů | 3 |
| Jmenovité napětí | 400 V |
| Jmenovitý proud | 16 A |
| Jmenovitý svodový proud | 0.03 A |
| Typ svodového proudu | A |
| Třída omezení energie | 3 |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost podle EN 61009 | 6 kA |
| Vypínací charakteristika | B |
| Společně spínaný neutrální vodič | Ano |
| Šířka v modulárních jednotkách | 4 |
| Montážní hloubka | 69 mm |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Kmitočet | 50/60 Hz |
| Připojitelný průřez jednodrátového vodiče | 1 - 25 mm2 |
| Připojitelný průřez vícedrátového vodiče | 1 - 25 mm2 |