Výrobce: DEHN
Kód produktu: 82699231 Zkopírováno
Kód dodavatele: 597032 Zkopírováno
EAN: 4013364155008 Zkopírováno
Provedení/ovládání: Mechanické obouruční
Vhodné pro max. průměr kabelu: 32 mm
Max. průřez kabelu: 25 mm2
Vhodné pro vícedrátové vodiče: Ano
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 7 309,34 Kč
Cena bez DPH: 6 040,78 Kč
Cena za ks bez DPH: 6 040,78 Kč
HVI cutter
Kabelové nůžky pro snadné ustřižení vodičů HVI/HVI light (vnější průměr 20/23 mm) a vodičů HVI power (vnější průměr 27 mm), stejně jako vodičů CUI na požadovanou délku.
Díky speciální konstrukci nůžek mohou být i vícežilové vodiče HVI long a HVI power správně ustřiženy, čímž je usnadněno nasazování připojovacích prvků vodičů HVI.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Provedení/ovládání | Mechanické obouruční |
| Vhodné pro max. průměr kabelu | 32 mm |
| Max. průřez kabelu | 25 mm2 |
| Vhodné pro vícedrátové vodiče | Ano |
| Vhodné pro jemné lankové vodiče | Ne |
| Vhodné pro masivní vodiče | Ano |
| Vhodné pro opletení z ocelového drátu | Ne |
| Celková délka | 600 mm |
| Řezná hlava výměnná | Ne |
| Výměnné řezné čelisti | Ne |
| S odizolovací funkcí | Ne |
| Izolované | Ano |
| Ochranná izolace 1000 V | Ne |
| Provedení rukojeti | 2složkové |
| S ochranou proti nárazu | Ne |
| Testováno VDE | Ne |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Provedení/ovládání | Mechanické obouruční |
| Vhodné pro max. průměr kabelu | 32 mm |
| Max. průřez kabelu | 25 mm2 |
| Vhodné pro vícedrátové vodiče | Ano |
| Vhodné pro jemné lankové vodiče | Ne |
| Vhodné pro masivní vodiče | Ano |
| Vhodné pro opletení z ocelového drátu | Ne |
| Celková délka | 600 mm |
| Řezná hlava výměnná | Ne |
| Výměnné řezné čelisti | Ne |
| S odizolovací funkcí | Ne |
| Izolované | Ano |
| Ochranná izolace 1000 V | Ne |
| Provedení rukojeti | 2složkové |
| S ochranou proti nárazu | Ne |
| Testováno VDE | Ne |