Výrobce: ELEMAN
Kód produktu: 81489783 Zkopírováno
Kód dodavatele: 1000859 Zkopírováno
EAN: 8426709104849 Zkopírováno
Způsob montáže: DIN lišta
Počet kanálů: 2
Napájecí napětí: 220 - 230 V
Typ napájecího napětí: AC
Ihned k vyzvednutí na 5 pobočkách
Ihned k odeslání 1 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | Ihned k vyzvednutí 2 ks |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 1 805,68 Kč
Cena bez DPH: 1 492,30 Kč
Cena za ks bez DPH: 1 492,30 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Způsob montáže | DIN lišta |
| Počet kanálů | 2 |
| Napájecí napětí | 220 - 230 V |
| Typ napájecího napětí | AC |
| Kmitočet napájecího napětí | 50 - 60 Hz |
| Rezerva chodu v hodinách | 1460 |
| Rezerva chodu v letech | 4 |
| Přesnost chodu za den | 1 s |
| Textové navádění na displeji | Ano |
| Vč. paměťové karty | Ne |
| Program 60 min | Ano |
| Program 24 h | Ano |
| Týdenní program | Ano |
| Roční program | Ne |
| Prázdninový program | Ano |
| Astroprogram | Ano |
| Rádiově řízené | Ne |
| Provedení kontaktu | Normálně otevřený kontakt (NO) |
| Počet paměťových míst | 40 |
| Automatické nastavení letního/zimního času | Ano |
| Ruční ovládání | Ano |
| Jmenovitý spínací proud při 250 V AC | 16 A |
| Bezpotenciálový spínací kontakt | Ano |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Šířka v modulárních jednotkách | 2 |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 88 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Externí programování | Ano |
| Čítač provozních hodin | Ano |
| Řízené krystalem | Ano |
| Nejkratší doba spínání kanál 1 | 1 s |
| Nejkratší doba spínání kanál 2 | 1 s |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Způsob montáže | DIN lišta |
| Počet kanálů | 2 |
| Napájecí napětí | 220 - 230 V |
| Typ napájecího napětí | AC |
| Kmitočet napájecího napětí | 50 - 60 Hz |
| Rezerva chodu v hodinách | 1460 |
| Rezerva chodu v letech | 4 |
| Přesnost chodu za den | 1 s |
| Textové navádění na displeji | Ano |
| Vč. paměťové karty | Ne |
| Program 60 min | Ano |
| Program 24 h | Ano |
| Týdenní program | Ano |
| Roční program | Ne |
| Prázdninový program | Ano |
| Astroprogram | Ano |
| Rádiově řízené | Ne |
| Provedení kontaktu | Normálně otevřený kontakt (NO) |
| Počet paměťových míst | 40 |
| Automatické nastavení letního/zimního času | Ano |
| Ruční ovládání | Ano |
| Jmenovitý spínací proud při 250 V AC | 16 A |
| Bezpotenciálový spínací kontakt | Ano |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Šířka v modulárních jednotkách | 2 |
| Šířka | 35 mm |
| Výška | 88 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Externí programování | Ano |
| Čítač provozních hodin | Ano |
| Řízené krystalem | Ano |
| Nejkratší doba spínání kanál 1 | 1 s |
| Nejkratší doba spínání kanál 2 | 1 s |