Výrobce: OBO BETTERMANN
Kód produktu: 34992917 Zkopírováno
Kód dodavatele: 5015502 Zkopírováno
EAN: 4012195378372 Zkopírováno
Konstrukce: Fixní montáž
Provedení: S krytem
Izolátor: Ne
Výška: 29 mm
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 5 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 5 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 294,31 Kč
Cena bez DPH: 243,23 Kč
Cena za ks bez DPH: 243,23 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Konstrukce | Fixní montáž |
| Provedení | S krytem |
| Izolátor | Ne |
| Výška | 29 mm |
| Šířka | 43.5 mm |
| Délka | 72 mm |
| Počet připojení kruhových vodičů celkem | 0 |
| Počet připojení kruhových vodičů 8 mm | 0 |
| Počet připojení kruhových vodičů 10 mm | 0 |
| Počet připojení kruhových vodičů 8-10 mm | 0 |
| Počet připojení plochých vodičů do 30 mm | 0 |
| Počet připojení plochých vodičů do 40 mm | 0 |
| Počet připojení tuhých vodičů do 6 mm2 | 3 |
| Počet připojení tuhých vodičů do 16 mm2 | 2 |
| Počet připojení tuhých vodičů do 25 mm2 | 0 |
| Počet připojení tuhých vodičů do 95 mm2 | 0 |
| Materiál kontaktní lišty | Mosaz |
| Povrch kontaktní lišty | Poniklované |
| Materiál svorky | Mosaz |
| Povrch svorky | Poniklované |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Konstrukce | Fixní montáž |
| Provedení | S krytem |
| Izolátor | Ne |
| Výška | 29 mm |
| Šířka | 43.5 mm |
| Délka | 72 mm |
| Počet připojení kruhových vodičů celkem | 0 |
| Počet připojení kruhových vodičů 8 mm | 0 |
| Počet připojení kruhových vodičů 10 mm | 0 |
| Počet připojení kruhových vodičů 8-10 mm | 0 |
| Počet připojení plochých vodičů do 30 mm | 0 |
| Počet připojení plochých vodičů do 40 mm | 0 |
| Počet připojení tuhých vodičů do 6 mm2 | 3 |
| Počet připojení tuhých vodičů do 16 mm2 | 2 |
| Počet připojení tuhých vodičů do 25 mm2 | 0 |
| Počet připojení tuhých vodičů do 95 mm2 | 0 |
| Materiál kontaktní lišty | Mosaz |
| Povrch kontaktní lišty | Poniklované |
| Materiál svorky | Mosaz |
| Povrch svorky | Poniklované |