Výrobce: DEHN
Kód produktu: 38999982 Zkopírováno
Kód dodavatele: 253015 Zkopírováno
EAN: 4013364022201 Zkopírováno
Typ upevnění vodiče: S upínacím třmenem
Průměr vodiče: 8 - 8 mm
Použití 1: Rovná střecha
Způsob montáže: Stahovací
K vyzvednutí na pobočkách obvykle do 7 dnů
Na objednání obvykle do 7 dnů
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Brno - Řečkovice | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Blansko | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Čáslav | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Česká Třebová | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Hradec Králové | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Hustopeče | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Chotěboř | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Jevíčko | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Kladno | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Kroměříž | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Liberec | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Pardubice | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Prostějov | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Sokolov | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Svitavy | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Tišnov | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Trutnov | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Třebíč | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Uherské Hradiště | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Velké Meziříčí | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Vysoké Mýto | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Zábřeh | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Zastávka u Brna | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Zlín | Na objednání obvykle do 7 dnů |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání obvykle do 7 dnů |
Nyní s DPH: 67,63 Kč
Cena bez DPH: 55,89 Kč
Cena za ks bez DPH: 55,89 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Typ upevnění vodiče | S upínacím třmenem |
| Průměr vodiče | 8 - 8 mm |
| Použití 1 | Rovná střecha |
| Způsob montáže | Stahovací |
| Materiál držáku | Plast |
| Materiál nosníku | Beton |
| Délka nosníku | 100 mm |
| Montážní výška držáku vodiče | 56 mm |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Typ upevnění vodiče | S upínacím třmenem |
| Průměr vodiče | 8 - 8 mm |
| Použití 1 | Rovná střecha |
| Způsob montáže | Stahovací |
| Materiál držáku | Plast |
| Materiál nosníku | Beton |
| Délka nosníku | 100 mm |
| Montážní výška držáku vodiče | 56 mm |