Výrobce: DEHN
Kód produktu: 81897089 Zkopírováno
Kód dodavatele: 202829 Zkopírováno
EAN: 4013364159822 Zkopírováno
Typ upevnění vodiče: Se šroubovací objímkou
Průměr vodiče: 20 - 23 mm
Použití 1: Střešní plocha šikmá
Způsob montáže: K zavěšení
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 289,21 Kč
Cena bez DPH: 239,02 Kč
Cena za ks bez DPH: 239,02 Kč
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Typ upevnění vodiče | Se šroubovací objímkou |
| Průměr vodiče | 20 - 23 mm |
| Použití 1 | Střešní plocha šikmá |
| Způsob montáže | K zavěšení |
| Materiál držáku | Nerezová ocel (V2A) |
| Materiál nosníku | Nerezová ocel (V2A) |
| Délka nosníku | 205 mm |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Typ upevnění vodiče | Se šroubovací objímkou |
| Průměr vodiče | 20 - 23 mm |
| Použití 1 | Střešní plocha šikmá |
| Způsob montáže | K zavěšení |
| Materiál držáku | Nerezová ocel (V2A) |
| Materiál nosníku | Nerezová ocel (V2A) |
| Délka nosníku | 205 mm |